2733
2734

من بخاطر کرونا نتونستم جابجا بشم 

اضطراب شدید دارم و کنسل کردم تا بعد از کرونا 

یادم میاد باز مضطرب میشم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا کنسل کردی

کرونا 

از فکر این که چطور استریل کنم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

یه دستی بکش 

مستاجر بعدی میگه چقده شلخته بوده 😆

چه فرقی میکنه اجاره باشه یاخونه خود آدم 

خود هم حوصله ت نمیکشه کارگر رو بیار تمیز کنه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2738

تو چطور استریل میکنی؟

یه دستی بکش  مستاجر بعدی میگه چقده شلخته بوده 😆 چه فرقی میکنه اجاره باشه یاخونه خود آدم  ...

ن خودمون اومدیم اینجا اینقد کثیف بود چندین میشه بش فک میکنم میخوام همانجور تحویل بدم

شما هم مستاجری؟ مگه با این وضعیت میشه خوش بود خواهر

الان نه ولی قبلا بودم ، میدونم چقدر سخته ، ولی چاره چیه ، اوایل زندگی همه سختی هاشو داره ، ولی جونی و خوشی هم همون موقع میچسبه

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...
2706