2733
2734
عنوان

مادربودن هم شیرینه هم در استرس

132 بازدید | 9 پست

بچم تب داره استامینوفن ک میدم بهتر میشه دوباره بدتر میشه گفتم تا یکشنبه اگه خوب نشد ببرم دکتر کسایی که بیدارین لطفا یه این الکرسی بخونین واسه این طفل معصوم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تبش رو کنترل کن تا صب و حتما ببرش اورژانس. خدایی نکرده اگه ی بار حواست نباشه و تبش بالاتر بره منجر ب تشنج میشه. اگه موقعیتشو داری ک همین الان ببرش. من پرستارم. این طوری ک شما نوشتی تبش بعد هر بار کنترل باز تکرار میشه. بدنش عفونت داره. و روز ب روز بدتر میشه عفونتش و دوره درمانش طولانی تر میشه

تبش رو کنترل کن تا صب و حتما ببرش اورژانس. خدایی نکرده اگه ی بار حواست نباشه و تبش بالاتر بره منجر ب ...

همه میگن تب دندونه..اونسری هم سر دندونش میلی اذیت کرد با این تفاوت ک اینسری پاهاش هم خیلی داغ میشه سر تب اونموق پاهاش سر بود..

2738
عزیزم اگه تبش پایین نمیاد ببرش صب اورژانس. حتما عفونت کرده بدنش و نیاز ب انتی بیوتیک داره. 

علایم عفونت چیه؟نه سرفه می‌کنه نه عطسه و اسهال هم نیست فقط پیپیش چسبی طوره و کلا دوبار پیاپی کرد همش هم فقط شیر میخوره

علایم عفونت چیه؟نه سرفه می‌کنه نه عطسه و اسهال هم نیست فقط پیپیش چسبی طوره و کلا دوبار پیاپی کرد همش ...

تو نوزاد علایم عفونت اول تب و بی اشتهایی بعدش سفتی بدن.البته چون میگین موقع دندون دراورنشه شایدم بخاطر اونه ولی دراوردن دندون باعث تب نمیشه. بردن وسیله تو اون سن تو دهنشون باعث همون عفونت و بعدشم   تب میشه ک معمولا زیاد نیس و قابل کنترله. شمام اگه دیدی داره بدتر میشه ببرش حتما. و حتما تو این سن یه لثه گیر ک مدام با جوش ضدعفونی میشه بزار براش ک هرچیزیو تو دهنش نکنه