2733
2734
عنوان

خوابم نمیبره واقعا چرا مامان من ایقد بین من وخواهرم فرق میذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 93 پست
ببخشید ولی واقعا نمیتونم درکتون کنم شما مادری اون بچه ۹ ماه توی بدنت شکل گرفته چرا از وقتی به دنیا ا ...

من خودمم نمیتونم خودمو درک کنم ک چرا اینجوری ام همه جامیبرمش هر غذاییی بخاد میبرمش رستوران پارک بیرون ولی این محبت کردنم ثابت نیست باز تا یه کار بد انجام بده پرخاشگر میشم نمیدونم چطوری اروم بشم 

نمیدونم واقعا دختر بزرگم عذابم میده روزی چند بار از دستش گریه میکنم   دوتا شونو یکسان دوس ...

مطمعن باش اونم متوجه تبعیض بین اونوبقیه شده واسه همینه که باشمالجبازی میکنه مامان منم خیلی تبعیض قائل میشدبینمون همش به خودم میگفتم من که هرکاری میکنم به چشمش نمیادپس منم کارخودمومیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالب بود دختر دومم هم شکل خودمه هم خلق و خوش ولی بزرگه کلا به پدرش رفته

آره منم شبیه پدرمم

مامان بابام به لیلی و مجنون معروفن

نمیدونم ولی چرا منو دوس نداره

ولی من مادرمو هیچوقت نمیبخشم

ضربه هایی خوردم ب خاطر تبعیضاش که واقعا(((جبران ناپذیره)))

حتی حالا ک خودم بچه دارم بین بچه منو و اون خواهرم فرق میزاره

اون پسره

بچه من دختر

هیچ وقت بچمو تنها ۱دقیقه کنار مامانم تنها نمیزارم

بعید نیست بزاره بچه خواهرم اذیتش کنه..............

و خدایی که در این نزدیکی است
2731
دوران ن جوونی تا چندسالگی ادامه داره؟

من و خواهرم به خاطر دانشگاه کار  و ازدواج  سالها از هم دور بودیم  سالها طول کشید که روزگار کنار هم قرارمون بده و صمیمیتمون اونقدر زیاد بشه و که با هم صحبت کنیم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
از چندسالگی به این درک رسیدی؟

از وقتی خیلی کوچیک بودم میفهمیدم پنح شیش سالگی اما خوشم میومد انگار دوس داشتم که فقط ناز منو بخرن اذیت نمیشدم حتی گاهی خودمم با همون لفظ های بد داداشمو صدا میکردم که مامانم میکرد به سن مدرسه که رسیدم کم کم درکم بیشتر شد دیگه اجازه ندادم مامانم اینکارارو کنه و بزرگتر که شدم رابطمون بهتر شد ازش حلالیت خواستم بارها مامانمو سرزنش کردم دیگه اجازه ندادم خانوادم منو از بقیه خواهر برادرام برتر بدونن 

یهو دیدی خوردمت😏
مطمعن باش اونم متوجه تبعیض بین اونوبقیه شده واسه همینه که باشمالجبازی میکنه مامان منم خیلی تبعیض قائ ...

آیناز منم ۷۲ ایم 

و این طرز فکر رو دارم نسبت ب مامانم

و خدایی که در این نزدیکی است
مطمعن باش اونم متوجه تبعیض بین اونوبقیه شده واسه همینه که باشمالجبازی میکنه مامان منم خیلی تبعیض قائ ...

اره خب خیلی وقتا میگه امامیگم دوتانواندازه هم دوست دارم خب واقعا هم همینطوره

بچها برای  ارامشم دعا کنید شاید همه این  رفتارام با دخترم بخاطر مشکلهاییه ک تو زندگیم با شوهرم دارم  دلم میخاد دخترمو بغلش کنم و بگم مارال خیلی دوستت دارم من عاشقتم دعا کنین بتونم این کار رو انجام بدم 

و همیشگی بمونه داره بزرگ میشه و نمیخام محبت رو از جایی دیگه طلب کنه 

انشالله حال دل شماهم خوب بشه

آیناز منم ۷۲ ایم  و این طرز فکر رو دارم نسبت ب مامانم

چه جالب پس همدردیم من الان که یه بچم دارم نمی تونم مادرموببخشم چون ازنظرروحی خیلی ضربه خوردم رابطم الان باهاش خوبه ولی یه غمه بزرگی تودلمه که هیچ وقت فراموش نمیشه 

بچها برای  ارامشم دعا کنید شاید همه این  رفتارام با دخترم بخاطر مشکلهاییه ک تو زندگیم با ش ...

حتمااین کاروبکن عزیزم چون اگه الان نتونی ازمحبتت سیرش کنی مثل یک داغ تودلش می مونه که آیندشم خراب میکنه