2733
2734
عنوان

خوابم نمیبره واقعا چرا مامان من ایقد بین من وخواهرم فرق میذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 93 پست

مامان من همیشه داداشم که چندسال ازم بزرگتره رو خرد میکرد و منو میبرد بالا خیلی اذیت کرد داداشمو حالا که بزرگ شدیم هربار از داداشم حلالیت میگیرم میگم من نمیفهمیدم بچه بودم ولی وجودم باعث عذاب تو شد و نگران جواب پس دادن مادرم هستم 

یهو دیدی خوردمت😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من همیشه داداشم که چندسال ازم بزرگتره رو خرد میکرد و منو میبرد بالا خیلی اذیت کرد داداشمو حالا ...

من ک  نمیبخشم ازدواج ک کنم پامو نمیزارم توخونشون

2728
مامان منم اینجوره.. ب من بدرفتاری نمیکنه هاااا ولی خودشم یبار به زبون خودش گف اون خواهرمو بیشتر دوست ...

دقیقا همینه تااین خواهرم میره جایی مث چی نگرانش میشه ولی من نه 

من ک  نمیبخشم ازدواج ک کنم پامو نمیزارم توخونشون

من سنی نداشتم زیر ده سال بودم زمانی که مادرم اینجوری میکرد بعد ک بزرگتر شدم اجازه نمیدادم به مامانم که فرق بذاره.تقصیر ابجیت نیست تقصیر مامانته

یهو دیدی خوردمت😏
2738

همه کتکارو من میخوردم حتی یه ماه فرستاد خونه خالم شهر دور اصلا مهم نبودم بماند که ۱۳سالمم بود و بخاطر خاله احمقم که جلوم با شوهرش .....به بلوغ جنسی رسیدم.ولی خواهرمو یه روز نشده بود با بابام رفته بودن روستا سریع رفت دنبالش با گریه که تحمل دوریشو نداذم .الانم با دوبچه شیر به شیر همش مسغره و تحقیر میکنه نمیاد سرنمیزنه کمک نمیکنه میگه همسایه گفته تو نامادری که به بچت و نوت سر نمیزنی هروقتم میرم همش دعوا میکنه یا میگه شوهرتو تنها نزار ...

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
دقیقا ماهم همه فهمیدن اونو بیشترمیخواد هیچوقت نه سرش  داد میزنه ن دعواش میکنه اما هرچی غر وحرف ...

عین مامان منه خطاهای خواهرمو با خنده رد میکنه ولی برای من با دعوا از بچگی فرق میذاشت تا الان که ازدواج کردیم و بچه داریم 

شاید سو تفاهمه منم همچین حسی داشتم فکر میکردم خواهرم خیلی برای مامانم عزیزه تا زمانی که سالها بعد یه بار داشتم  با خواهرم صحبت میکردم  دیدم اونم حس مشابهی نسبت به من  داشته  خوب که خاطرات رو یاداوری کردیم دیدیم دوران نوجوانیمون به خاطر. حساسیتای خاص اینطور گذشته کلا مادرمون ادم درونگراییه خودش باعث سوتفاهم شده بود😁😁

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706