2733
2739
عنوان

خوابم نمیبره واقعا چرا مامان من ایقد بین من وخواهرم فرق میذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 93 پست
دقیقا مثل مامان من فقط باید تجربه کنی که بفهمی چه درد بزرگیه  اونایی که میگن مامانا فرق نمیذا ...

آره بخدا خب منم دخترشم ازتوجوب ک منو نیاورده قشنگ میبینم فرق گذاشتنش جوری ک زن داداشمم فهمید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
مامان منم این طوریه استارتر خواهرکوچیکمو بیشتر دوست داره حتی یکی از دوستامم دیده بود متوجه شد تا این ...

دقیقا ماهم همه فهمیدن اونو بیشترمیخواد هیچوقت نه سرش  داد میزنه ن دعواش میکنه اما هرچی غر وحرف ناجوره واسه منه مثلا اون لباسشو انداخته باشه رو مبل میگه مامان جا لباساتو بردار اما من دختره شلخته لباساتو جمع کن

مامان منم اینجوره.. ب من بدرفتاری نمیکنه هاااا ولی خودشم یبار به زبون خودش گف اون خواهرمو بیشتر دوست داره... البته نه لج کرده بود نه چیزی... یبار خواهرم رفته بود جایی خیلی غصه دار بود ‌ درحالی که من ماه ها از دانشگاه نمیومدم اینقد دلتنگم نمیشد...منم داشتم‌آرومش میکردم گفتم انصافا تو اونو بیشتر دوست داری دیگه مگه نه؟ گفت آره دروغ چرا اونووبیشتر دوست دارم

پس هی نگین فرق نمیذارن... البته ناراضی نیستم حسادت نمیکنم برام‌عادیه

2706