2737
2734
عنوان

نامزدم منو نمیبره خونشون...

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباید دعوت کنن باید خودت بری .بهشون زنگ بزنی کلا انتظار دارن باهاشون راحت باشی 

نههه اتفاقا من اون اوایل یکم زیاد رفتم مث آدمای معمولی باشم نه خیلی صمیمی ها اصن محلم ندادن ی کاری کردن خسته شم

ی کلمه هم باهام حرف نزدن منم دیگه نرفتم

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
2731
نمیخوام برم ولی از اینکه اینقد بی ارزشم کردن خسته شدم اون برخورد شوهرمم خیلی رو مخمه

به نظرم شماهم نذار شوهرت بیاد خونتون.. چون اونها شمارو دعوت نمیکنن... منم همین بودم تو عقد... اشتباهه واقعا.. من که پشیمونم..

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
نمیخوام برم ولی از اینکه اینقد بی ارزشم کردن خسته شدم اون برخورد شوهرمم خیلی رو مخمه

باشوهرت صحبت کن شایدچون تونمیری خونه مادرشوهرت اینااونااین نرفتن وبه حساب بی احترامی به خودشون حساب کردن واوناهم پیش خودشون میگن لابدتوآدم حسابشون نمیکنی نمیدونن که همه چی زیرسرشوهرته که...کاش ازهمون اول باتلفن بهشون میفهموندی که تودلت میخوادبری خونشون یازودتربه شوهرت میگفتی تایک سال ونیم طولش بدی وهم خودت خسته بشی وهم بقیه سرد

2738
باشوهرت صحبت کن شایدچون تونمیری خونه مادرشوهرت اینااونااین نرفتن وبه حساب بی احترامی به خودشون حساب ...

همون اوایل تلاش کردم ولی حتی ی کاری کردن من تشنه ام بشه نتونم برم آب بردارم از یخچال‌..ی جوری سرد برخورد کردن آشپزخونشون نرم خیلی خاص و مرموزن

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
خب اون بکنار خودش چرا میگه خونه ما نیس

ممکن دعواش کنن

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

اولا توهم اونارو آدم حساب نکن

دوما مادرش زنگ زد بهش بلند بخند یاحرف

بزن بفهمه باهمین

سوما بهش بگو یکی دوهفته نیستین

دارین میرین مسافرت

بزار یه کم دلش تنگ بشه برات😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
آره بنظرت چرا نمیگه؟

مامانش اجازه نمیده.حوصله ی مهمون نداره.بعد نامزدت هم میخواد جلو خونوادش ثابت کنه خونواده ی خانومم منو دوست دارن.پزو هست.خخخ

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
2706