2733
2734

بی بی چک زدم ساعت ۴ صب هاله کمرنگ افتاد 

۱ روز از پری میگذره 

کمردرد شدید دارم 

تو دوره ی اقدام هستیم 

چن درصد درسته؟

اگ دوس داشتین  برای سلامتیش صلوات بفرستین 😚

بزار یکهفته بگذره. اشتباهه منو نکن

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اشتباهت چی بود؟

من دوروز بعد موعد زدم تستم مثب شد.البته هاله کمرنگ داشت. بعد یه هفته پری شدم. فقط این وسط تو ذوق شوهرم خورد. بنظرم تا قبل یه هفتع اصلا بیخودی دلخوش نکن که اذیت نشی.برا خودت میگم

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 
من دوروز بعد موعد زدم تستم مثب شد.البته هاله کمرنگ داشت. بعد یه هفته پری شدم. فقط این وسط تو ذوق شوه ...

علامت یا چیزی نداشتی؟

من نمیدونم تلقینه یا ن 

ولی حالت تهوع دارم شاید یه ماهه سر درد دارم از بعضی غذا ها به شدت خوشم میاد

اگ دوس داشتین  برای سلامتیش صلوات بفرستین 😚

عکس بذار 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2706