2737
2739
عنوان

کسی همسرش وازکتومی انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 33 پست
منم نمیدونم پیش چ دکتری باید بریم عزیزم فقط میدونم ک هرکسی میتونه انجام بده و افراد متاهل باید حتما ...

اخه من میگم شاید الان دیگه بچه نخوایم بعدا نظرمون عوض بشه

واسه همین تصمیم داریم ذخیره کنیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نمیدونم پیش چ دکتری باید بریم عزیزم فقط میدونم ک هرکسی میتونه انجام بده و افراد متاهل باید حتما ...

اورورلوژی انجام میده جراح عمومی هم فک کنم انجام بده 

بالاخره اسمش روشه جراح عمومی هر عملی میتونه انجام بده

2731
اخه من میگم شاید الان دیگه بچه نخوایم بعدا نظرمون عوض بشه واسه همین تصمیم داریم ذخیره کنیم

چند سالتونه و چند تا بچه دارین؟

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
۲ تا ۲و نیم

همسر شما انجام دادن؟ 

اطلاعات بیشتری دارید؟ 

درمورد ذخیره اسپرم چیزی میدونید؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
بیخیال باو ۳ تا هم بسه بخدا خیلی مرفهی که ۳ تا اوردی 😄🤚 توی این گرونی و بی پولی یکیم زیاده 😬

الان اوضاع اینه کی از فردا خبر داره؟ 

همسر شما انجام دادن؟  اطلاعات بیشتری دارید؟  درمورد ذخیره اسپرم چیزی میدونید؟

هنوز ن عزیزم من همون قبلیم ک ریپلایت کردم😂فقط پرسیدم میدونم هزینش این حدودا میشه بهتره با پزشک مشورت کنید

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
بیخیال باو ۳ تا هم بسه بخدا خیلی مرفهی که ۳ تا اوردی 😄🤚 توی این گرونی و بی پولی یکیم زیاده 😬

اگه توان داشتم چهارمی هم می‌آوردم با خیال راحت تمومش میکردم

خدا حفظتون کنه برای هم حتما انجام میدن واستون نگران نباش کاملا هم قانونیه

نمیدونم باید کجا برم

شما تو فکر ذخیره اسپرم هم هستید؟ 

2706