2410
2553
عنوان

کسی همسرش وازکتومی انجام داده؟

908 بازدید | 33 پست

شرایطش چطوریه؟ 

شنیدم غیر قانونیه

چندتا بچه باید داشته باشیم؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

.غیر قانونی نیست پزشکا انجام میدن فک کنم ۲ تا بچه هم داشته باشی انجام میدن حتی بی بچه ها هم میتونن انجام بدن من شوهرم ۳۰ سالشه ۲ تا بچه داریم تصمیم گرفتیم بره وازکتومی کنه

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
.غیر قانونی نیست پزشکا انجام میدن فک کنم ۲ تا بچه هم داشته باشی انجام میدن حتی بی بچه ها هم میتونن ا ...

جدی باید پیش چه دکتری بریم میشه راهنمایی کنید هرچیزی که میدونید؟ 

شما تصمیم به ذخیره اسپرم هم دارید؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
برادر من انجام میده رزیدنت اورولوژیه

چجوریه عملش؟ سر پاییه؟ 

برادر من انجام میده رزیدنت اورولوژیه

هزینش چقدره؟ 

مَجرا برداری یا وازکتومی نوعی عمل جراحی در مردان برای پیشگیری از بارداری است. در این روش که به «بستن لوله مردان» مشهور است، فرد امکان فرزنددار شدن را از خود سلب می‌کند و امکان بازگشت هم تا ۳۰٪ وجود دارد. درصد موفقیت این عمل بسیار بالاست. در بین انواع مختلف پیشگیری از بارداری، وازکتومی موفق‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود. 
روش پیشگیری: عقیم‌سازی
جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی: نه
قابلیت برعکس کردن: شدنی ولی پرهزینه
مدت اثر: موقت
یادآوری به کاربران: دو نمونهٔ منفی متوالی منی برای تایید بی‌نطفگی
خطرات: التهاب موضعی موقت بیضه، درد درازمدت جنسی

نکن به نظر من اگر بچه نمیخوای برو آی او دی بذار آخه این چه کاریه🤦🏻‍♀️یه کاری بکن بدونی که اگر خواستی راه برگشتی هم داری 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2714
اگه بچه نداری کار عاقلانه ای نیست

دارم خوبشم دارم زیادشم دارم الحمدلله آن شاالله خدا به همه بده

جدی باید پیش چه دکتری بریم میشه راهنمایی کنید هرچیزی که میدونید؟  شما تصمیم به ذخیره اسپرم هم ...

منم نمیدونم پیش چ دکتری باید بریم عزیزم فقط میدونم ک هرکسی میتونه انجام بده و افراد متاهل باید حتما همسرشون حضور داشته باشه واسه مشاوره و رضایت کتبی.ذخیره ی اسپرم چجوریه؟آخه ما امروز تصمیم ب انجام این عمل گرفتیم اطلاعات زیادی ندارم

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
مَجرا برداری یا وازکتومی نوعی عمل جراحی در مردان برای پیشگیری از بارداری است. در این روش که به «بستن ...

ای یو دی بهم نساخت

دارم خوبشم دارم زیادشم دارم الحمدلله آن شاالله خدا به همه بده

چند تا بچه داری؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2706