2733
2734
اخه چطوری یه لیوان؟؟؟ هی یه تخم مرغ بشکنی در روز. یه گوشت تفت بدی. یه سیب زمینی سرخ کنی. هرجور حساب ...

ما‌هم روغن و با اسپری مصرف میکنیم اونم روغن زیتون ، سیب زمینی سرخ کرده هم نمیخوریم. نمیدونم یک لیوان میشه یا نه. ولی اینقدر شوهرای دوستم همه جوون یا سکته کردن یا ناراحتی قلبی گرفتن من در نمک و روغن خیلی صرفه جویی میکنم تا بعدا مشکل ساز نشه 

غذای سرخ کردنی نمیخورید ؟ سرخ کردنی خیلی روغن میبره اخ چ جور ی لیوان تو خورش چی میکنی پس ؟

نه سرخكردني كه واقعا نميخوريم غذاهامون هم تقريبا همش  ابپزه فرضا تو دو پيمونه برنج دو تا قاشق روغن ميريزيم ببين قرمه سبزي رو دوماه يكبار درست ميكنم خورشت هاي كم روغن درست ميكنم مثلا خورشت كرفس كه كرفس رو سرخ نميكنم همينجوري ميريزم تو خورشت يه ماهيتابه رژيمي هم دارم براي ماهي و مرغ كه فقط ته ماهيتابه رو چرب ميكنم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یه دونه استاندارد بخورن. نه مثلا ۳تا ریز

نه دیگه برای ما تفاوت نمیکنه درشت یا ریز حتی اگه درشت هم باشه ما به همون تعداد قند میخوریم مهم تعداده تا حجم پس از حجم کم میکنیم من خودم خیلی وقتا همون یذره قندم دوست ندارم بخورم

نه سرخكردني كه واقعا نميخوريم غذاهامون هم تقريبا همش  ابپزه فرضا تو دو پيمونه برنج دو تا ق ...

اها پس واسه همین اینجوری اره مصرف روغن خیلی کم میشه. واسه کسایی ک بتونن خوبه واقعا برای سلامتی 

2728
نه سرخكردني كه واقعا نميخوريم غذاهامون هم تقريبا همش  ابپزه فرضا تو دو پيمونه برنج دو تا ق ...

کرفس رو سرخ نمیکنی؟ مادرشوهرتم روشش اینجوری بوده که شوهرت عادت کرده؟ چون شوهر من لب نمیزنه اینجوری

اخه چطوری یه لیوان؟؟؟ هی یه تخم مرغ بشکنی در روز. یه گوشت تفت بدی. یه سیب زمینی سرخ کنی. هرجور حساب ...

خوب لازم نيست سيب زميني سرخكرده بخوريم تخم مرغ رو هم با يه قاشق روغن نيمرو ميكنم گوشت هم ابپز ميكنم تفت نميدم يه قاشق روغن براي پياز داغ ميزنم و گوشت رو توش يه تفت خيلي كم ميدم سرخ نميكنم ابپز تازه برادرم كه دايم جوجه داره باربيكيو تو تراس داريم يك روز درميون جوجه ميخوره اصلا يه قطره هم روغن نداره 

کرفس رو سرخ نمیکنی؟ مادرشوهرتم روشش اینجوری بوده که شوهرت عادت کرده؟ چون شوهر من لب نمیزنه اینجوری

نه بابا مادرشوهرم خدابيامرز از اينا بوده كه حلب پنج ليتري روغن رو دوماهه تموم ميكرده غذاهاش هم خوشمزه بود و حسابي چرب و پر روغن اما شوهرم كبدچرب گرفت دكتر براش روغ رو غدقن كرد منم حال ميكنم بهانه دارم ديگه قشنگ ميخوره سلامتي يه خانواده گردن خانوم خونه است ما مسيول سلامتي اعضا خانواده هستيم شوهرت رو هم يواش يواش عذاهاي سالم بيشتر درست كني عادت ميكنه 

من که اصلا لب به قند نمیزنم الان سالهاس، چندسال پیش که رژیم گرفتم قندوشکررو حذف کردم ،البته بعدا به روال عادی غذایی برگشتم فقط تنها چیزی که ازچشمم افتاد قند بود،حالا شکلات وشیرینی با چایی میخورم اما قند نه،اگرم شکلات نبود،چایی تلخ میخورم اما حاضرنبستم قند بزارم دهنم

2738
لاغر شدی حالا؟

چندسال پیش که آره شاید ۱۵کیلو کم کردم ،اما دارم کم کم برمیگردم به وزن سابقم،چون نه رژیم میگیرم نه مراعات میکنم نه مواظبت فقط عین قحطی زده ها مثل جاروبرقی میکشم تو معده