2737
2734
نمیدونم علتش چیه،ولی فک نکنم قیمتی داشته باشه که احتمال خسیس بودن برا این کارشون بدیم! اصلا چطور به ...

خب در قندون برمیداری میخوای قند برداری با کلی عدس سفید مواجه میشی توجه نمیخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه حس میکنم مربوط به صرفه جوییه.

راحت بگو منظورت خسيسيه؟چون ميخوايم سالم بخوريم؟يه دوستي داشتم خيلي زياد روغن مصرف ميكردن بعد مصرف روغن خونه من نهايت خيلي زياد باشه  ماهي يك ليوان ميشه بهم ميگفت تو خسيسي جالبه سالم زندگي كردن ميشه خساست

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2731

پدرشوهرم قندداره قنداروبراش کوچیک میکنم تاتعدادکمتری قندبخوره خودمم توقندون دنبال قندکوچیکترمیگردم چون کالری کمتری رومصرف کنم چاق نشم😁مامانم خییلی وابسته به چایه بهش میگم قنداروریزکن تاقندکمتربخوری چون اون همه قنددرطول روزواسش سمه اوناییم که کوچیک میکنن مطمعنادلیلی واسه خودشون دارن کسی ازروخساست قندوریزنمیکنه

راحت بگو منظورت خسيسيه؟چون ميخوايم سالم بخوريم؟يه دوستي داشتم خيلي زياد روغن مصرف ميكردن بعد مصرف رو ...

اینیکه ما رفتیم خونش مولتی میلیاردره. میوه جلوی ما نذاشت! قنداش رییییز رییییز. شامشونم سوپ بود. عمه ی خودمه ها

یک لیوان؟؟؟☹

بله خيلي كمتر از يك ليوان مصرفمه اونم فقط روغن زيتون يا كنجد يا محلي اصلا روغن شركتي و كارخونه اي استفادع نميكنم

بعد دوستم روغن كارخونه اي كه چهار تا بطري اش هم قيمت يه بطري روغن زيتون هست رو مصرف ميكرد به من ميگفت تو خسيسي كه روغن كم مصرف ميكني

2740
مگه کسی هنوز تو خونه قند میشکونه، مگه شما قند شکسته و خرد شده نمیخرید ،آماده س .

نمیدونم والا من یه قندون پرررر از قندای کوچولو کوچولو در حد دس گذاشتن جلوم. طرف میلیاردرم هست. اینجوری میلیاردر شده دیگه 

بله خيلي كمتر از يك ليوان مصرفمه اونم فقط روغن زيتون يا كنجد يا محلي اصلا روغن شركتي و كارخونه ...

غذای سرخ کردنی نمیخورید ؟ سرخ کردنی خیلی روغن میبره اخ چ جور ی لیوان تو خورش چی میکنی پس ؟

اینیکه ما رفتیم خونش مولتی میلیاردره. میوه جلوی ما نذاشت! قنداش رییییز رییییز. شامشونم سوپ بود. عمه ...

من كاري به عمه اتون ندارم چون نميشناسم اما اينجوري نيست كه هركس قند ريز ميزاره يا غذاهاش ابپزه و بدون روغن يا گوشت كم مصرف ميكنه از خساستشه ما به خاطر سلامتيمونه

بله خيلي كمتر از يك ليوان مصرفمه اونم فقط روغن زيتون يا كنجد يا محلي اصلا روغن شركتي و كارخونه ...

اخه چطوری یه لیوان؟؟؟ هی یه تخم مرغ بشکنی در روز. یه گوشت تفت بدی. یه سیب زمینی سرخ کنی. هرجور حساب میکنم نمیشه

ما که کلا قند نداریم و منم تا حالا قند نخوردم‌، ولی اکثر کسایی که قند و ریز میکنن دلیلش سلامتی بیشتره. ضمن اینکه خونه خودشونه دوست دارن ریز قند بخورن ما خونه خودمون درشت بخوریم و وقتی میریم خونه کسی مهمونی دنبال سوژه نباشیم 

ما که کلا قند نداریم و منم تا حالا قند نخوردم‌، ولی اکثر کسایی که قند و ریز میکنن دلیلش سلامتی بیشتر ...

شما که نمیشناسین طرفو پس سوژه نیست فقط تعجبم بود. و این ادم به خساست معروفه من ندیده بودم تاحالا