2737
2739

من که هرکسی رو دیدم دنبال این چیزا رفته فقط جیبش خالی شده!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیدم افرادی با دعا همه کاراشون روپیش می برن  خودم هم قصد انجام این کار رو دارم  دیگه ...

عزيزم اين كارو نكن

يجورايي انگار داري از يكي غير خدا كمك ميگيري اين نيروهاي منفي وارد زندگيتون نكنين

2731

یکی از دوستای من حدود ۱۰ سال پیش.

من به زندگیش میگم مردگی. آرامش نداره.هی شوهرش تو روابطش با خانواده ش دوستم رو دور میزنه اینم هی عاصی میشه مدام در حال خیانت بصورت چت و اینهاست. هر دفعه هم دنبال یه دعانویسه تا دوباره یه حرکتی برا یه موضوعی بزنه. این که نشد زندگی همش با یه نقاب...

یه دعا نویسم از نزدیک میشناسیم دختر خانومش ۳۸ سالش هست هنوز ازدواج موفقی نداشته. ازدواج کرده اما بازم برگشته اونم دوبار. خب اگر اینقدر دستشون تو کار هست چرا یه فکری به حال زندگی خودشون نمیکنن.

2738
مطمئنی بخاطرتاثیردعابود؟

اره...بقیه خواستگار داشتن ولی جور نمیشد...خودشونم مونده بودن دلیلش چیه...رفتن دعا گرفتن...اولین خواستگارایی ک بعد دعا براشون اومد کارشون جور شد...یکیشون ک هزار بار جواب رد داد..بازم جور شد

زندگیتون پر از عشق
دعاهای بخت گشایی تو نت و کتابم زیاده،دعانویس رو بهتون معرفی کردن؟ 

من شنیدم دعا برا خودت و اولادت اثر نداره..باید یه نفر دیکه غیر خودت و والدین انجام بدن...یکیشون دعا نویسش رو بم معرفی کرد..منم رفتم برا بچم دعا گرفتم...بچم مدام از خواب میپرید جیغ و گریه...بعد دعا خداروشکر خیلی بهتر شد..دعا نویسه گفت بچت همزاد داره

زندگیتون پر از عشق
2706