2737
2739
عنوان

کیسه آبم پاره شده

| مشاهده متن کامل بحث + 6899 بازدید | 321 پست
عجب آدمی هستیییی میپرسی مدارک چی میخوان🤨🤨 گرفتی مارو؟یا قصد کشت بچه ات و خودتو داری شوهرت دیگه ت ...

بابا ول کن الکی میگه تو این نه ماه ینی هیچی نخونده نمیدونه؟؟؟اد اومده بعد پارکی کیسه  اب میپرسه لیلی زن بود یا مرد

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

واقعا همچین تاپیک هایی رو میخونم بیشتر حرص میخورم،یعنی واقعا نمیتونید دوتا کتاب بخونید،کتاب نمیتونید تو نت هم نمیتونید سرچ کنید،تازه الان میپرسید چی بردارم؟؟؟؟؟یا میپرسید آبش تموم بشه چی میشه.....

وای خدایا......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که استارتر رفت،  دوستانی که تجربه دارن، بگن بعد پاره شدن کیسه اب، چه اتفاقی می افته، حدود ...

تبسم جان اونطوری‌که عموم فکر میکنن نیست به این مفتیا نمیاد بیرون 😅 هر کس‌یه جوره برای من مثلا یک روز بعدش درد شروع‌شد 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2728
صب کن سوال دیگه اگه یکی از آزمایشام کم بود چی

اي بابا كم نيست

خودشون بلدن چيكار كنن

دوباره ازت همه ي آزمايش ها رو ميگيرن

وسايل هات رو بايد آماده ميذاشتي از قبل

از مدارك گرفته تا لباس هاي خودت و بچه روز برگشت

چند سالته اسي جان؟

یا صاحب الزمان ادرکنی
خوب نیست کیسه آب پاره شده خیلی دیر ایمان می‌کنه روندبازشدن دهانه رحم کندمیشه آدم باید خونسرد بود سری ...

برا همه یجور نیست ک روند زایمان..من ۹ صب کیسه ابم پاره شد 

۱۱ رفتم بیمارستان 

دردام از ۳ ۴ کم کم شروع شد ۷ و ۴۵ دیقه بدنیا اومد

وااااا🙁 
2738
اصلشم همینه ،الان که ببخشید عهد بوق نیست که مادر تو ۳۹هفته بگه مدارک با خودم چی ببرم ،همه میدونن از ...

بابا تایپک الکیه

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
حالا که استارتر رفت،  دوستانی که تجربه دارن، بگن بعد پاره شدن کیسه اب، چه اتفاقی می افته، حدود ...

من ساعت ۷ صبح کیسه آبم پاره شد چند بار نامنظم درد داشتم رفتم بیمارستان بستری شدم و حوالی ۱۰ بردنم اتاق عمل

برای منم عجبله اینهمه حمله

نینی سایتیا خدای جو دادنن 😂😂😂😂

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706