2733
2734
عنوان

بیایین بی رودیوایسی عیب های خودمونو بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 98 پست

زود عصبی میشم🥴

عصاب و حوصله ندارمم

خیلی بدرفتاری مکنم مخصوصا بامادرشوهرم خیلیمم خانوم خوبیه فرشتس ولی من ادمش نیسم لیاقتشو ندارم🥴

‌‌خیلی وقته چیزیو جدی نمیگیرمحتی زندگیم...   ‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌
شانس من همه قد بلند و خوشگل و نچرال بخدا جدی میگم حالا جاریمم از من خوشگل تره ولی قد و ایناش مثه من ...

زووووم کردی رو نقاط ضعف...تو هم به ظاهراً برس ورزش کن به پوست و مو برس...بعدشم همه چی زیبایی نیست گاهی وقتا طرز صحبت کردن و کلاس یه زن اونو بی نظیر میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زود عصبی میشم و جوش میارم مخصوصا اگه کم بیارم

خیلی دل نازکم سریع بغض میکنم

صبحونه نمیخورم 

دیر از خواب بلند میشم دیر هم میخوابم

بدی هارو هیچ وقت فراموش نمیکنم ولی زود میبخشم مخصوصا اگه طرفو دوست داشته باشم که اصلا قهرم به ثانیه نمیکشه و خیلی از این اخلاق بدم میاد

2728

مهربونم اعتماد به نفسم عالیه نمیذارم کسی حتی بغض کردنمو ببینه  و مغرورم یکم ولی غرورم بهم میاد🤷

اما به هیچ کس اعتماد ندارم و می‌بخشم کسی رو که بهم بدی کرده ولی فراموش اصلا

به هیچکس.

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
خود شيفته بيش از حد محتاط حساس و زود رنج كينه اى

کی مدرسان شریف 

کجا مدرسان شریف

چی مدرسان شریف😁😁😁😁

خودتو دوس داری؟

کینه نگیر 

اون طرف هیچ چیش نمیشه

اما تو چرا داغووون میشی

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
مهربونم اعتماد به نفسم عالیه  اما به هیچ کس اعتماد ندارم به هیچکس.

عالیه

اما هستن ادمای قابل اعتماد شاید کم باشن ولی هستن

تو ب خودت اعتماد داری درسته

خودتو قبول داری

و فکر میکنی مثل خودت نیست کسی

وقتی هنوز هستی

بقیه ام هستن

حساسیتت بیاد پایین پیدا میشن

حساسیتت بالا باشه

جلوی چشمتم باشن تو نمیبینیشون

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
2738
زووووم کردی رو نقاط ضعف...تو هم به ظاهراً برس ورزش کن به پوست و مو برس...بعدشم همه چی زیبایی نیست گا ...

اوهوم من قیافه م خوبه ها بد نیستم اینا زیادی خوشگلن

قدمم خوبه ولی بین اینا کمه

کلا میگم اینقد شوخ و شنگم و ادا میام همه فک میکنن خیلی اعتماد به نفس دارم ینی جوریه که بگن خوشگلا برقصن من اولین نفر میرم وسط😁😁😁

اخلاقمم خیلی باهاشون خوبم کلا مهمونم نوازم شدیدا

ولی فقط خودم میدونم از درون اینجوریم

زود عصبی میشم و جوش میارم مخصوصا اگه کم بیارم خیلی دل نازکم سریع بغض میکنم صبحونه نمیخورم  د ...

وای چرا هرچی میگین منم دارم 😢

کوردم زمانم کوردیه من خلکی کوردستانم ❤️  کاربر قدیمی هستم       لیداااا بودم    
عالیه اما هستن ادمای قابل اعتماد شاید کم باشن ولی هستن تو ب خودت اعتماد داری درسته خودتو قبول دار ...

من به کسی نمیتونم اعتماد کنم ولی به شدت مورد اعتماد بقیه هستم🙄😂🤷

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
2706