2737
2734
عنوان

به نظر تنگ یا همون چشم زخم اعتقاد دارین ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 61 پست
یکی چند وقت پیش داشت از چشم خوردن میگفت و من ازش پرسیدم چه چیز منحصربه فرد و خاصی داره که باعث میشه ...

😁😁😁😁😁 

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
منم همیشه همینو میگم پس جرا ترامپو خامنه ای و امثال اینا چش نمیخورن و فقط فقیر و بیچاره ها و مردمای ...

اونایی که زندگی خیلی معمولی دارن همش توهم چشم خورون دارن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزار در هزار من اعتقاد دارم.تجربه شو دارم که میگم.همیشه به خاطر همین چشم زخمها اسه میرم آسه میام😑

من فقط سوال کردم چون پیامبرم در موردش حدیث داره

بعد جواب میدن چهار تا تیر و تخته چشم زدن نداره

پشیمون شدم از سوالم 

پروردگارا مرا بخودم وامگذار🌸
2728
منم همیشه همینو میگم پس جرا ترامپو خامنه ای و امثال اینا چش نمیخورن و فقط فقیر و بیچاره ها و مردمای ...

گلم من فقیر و بیچاره نیستم 

ترامپم نیستم 

فقط سوال بود برام

من فقط سوال کردم چون پیامبرم در موردش حدیث داره بعد جواب میدن چهار تا تیر و تخته چشم زدن نداره پشی ...

بخدا زندگی منم معمولیه هااا متوسطم.ولی متاسفانه جرات ندارم تو گروه های مجازی یا حتی پیش آشناهام حرفی درباره ی خونه زندگی و بچه هام بزنم یهو عین تیر ترکش ضربه شو خوردم.واسه همینم اصلا حرف یا تعریف نمیکنم.من شدیدا اعتقاد دارم

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

اصلا اعتقاد ندارم😑من اعتقاداتمم کلی وقت گذاشتم و ثابت کردم بعد ایمان اوردم ما بقی مطالب بی اساسو که اصلا حوصله فکر کردن بهشونم ندارم😏

عمرو روزی با حساب و کتاب است پس نترس و طمع نکن «لقمان»
2738
گلم من فقیر و بیچاره نیستم  ترامپم نیستم  فقط سوال بود برام

بخدا منظورم‌تو نبودی ببخش اگه دلخور شدی😘😘😘

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
اونقدری کوته فکر نیستم که فکر کنم به خاطر ۴ تا تیر و تخته چشم میخورم پس اینهمه سلبریتی ها باید نابو ...

دقیقا

کسایی هم همیشه فکر میکنن چشم میخورن که خیلی معمولی هستن هم از نظر مالی هم چهره هم موقعیت اجتماعی و ‌....

اینجوری باشه سلبریتی ها الان باید همشون نابود شده باشن

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
اونایی که زندگی خیلی معمولی دارن همش توهم چشم خورون دارن

عزیزم زندگی هر کسی به خودش مربوطه خداروشکر زندگیم معمولی نیست 

کسایی مثل شما باشن چشم دیدار باقی ادمارو نداشته باشن کافیه

برای پسرت دعا کردم