2733
2734
من بعد از یک سال و شش ماه و چهارده روز و دو ساعت و 39دقیقع هنوزم حالم بده

منم میدونم تااخر عمر هیچوقت دیگه حالم خوب نمیشه

قبلا واقعا شاد بودم ولی الان انگار مرده متحرکم

*عضو چالش بامداد خمار*وزن الان 70[وزن هدف:60]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ساداتم خانومی به حق جدم که به زودیه زووووود بیاد خواستگاری لی لی کنید😍💃💃💃💃

قربونت بشم مهربون انشالا خودتم هرچی از خدا بخوای بهت بده بخاطردل پاکت

و شاید آرزوهایمان جایی...منتظرمان هستند🌙 
2728
منم میدونم تااخر عمر هیچوقت دیگه حالم خوب نمیشه قبلا واقعا شاد بودم ولی الان انگار مرده متحرکم

😔😔😔😔اخ بمیرم

منم مثه تو میشم

من بعد از یک سال و شش ماه و چهارده روز و دو ساعت و 39دقیقع هنوزم حالم بده

دلم میخواد دوباره باهاش حرف بزنم

اما همه پلای پشت سرمو خراب کردم

روی زنگ زدن ندارم

با اینکه هم من دوسش دارم هم اون

سر لج و لجبازی بهم زدیم

هعی خدا

برس ب داد دل شکسته بندت۰

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
منم میدونم تااخر عمر هیچوقت دیگه حالم خوب نمیشه قبلا واقعا شاد بودم ولی الان انگار مرده متحرکم

میفهممت مدت هاس ک اینجوریم جرا بهم زدی وقتی اینقدر دوسش داشتی

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
2738
دلم میخواد دوباره باهاش حرف بزنم اما همه پلای پشت سرمو خراب کردم روی زنگ زدن ندارم با اینکه هم من ...

چرا بهم زدین چیشد؟ دوس داشتی بگو

دلم میخواد دوباره باهاش حرف بزنم اما همه پلای پشت سرمو خراب کردم روی زنگ زدن ندارم با اینکه هم من ...

آدم عاشق ک لجبازی نمیکنه.ب قول حافظ سدکش مشو ک جون شمع از غیرتت بسوزد دلبر ک در کف او موم است سنگ خارا

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
چرا بهم زدین چیشد؟ دوس داشتی بگو

تو تاپیک اخرم توضیح دادم 

مفصله

دوست داشتی بخون بعد باهم حرف بزنیم دوباره 

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
آدم عاشق ک لجبازی نمیکنه.ب قول حافظ سدکش مشو ک جون شمع از غیرتت بسوزد دلبر ک در کف او موم است سنگ خا ...

تاپیک اخرمو بخون

متوجه میشی ک حق داشتم و دارم 

اما  الان دلم طاقت دوری نداره

تازه فهمیدم ک‌منم عاشقم

2706