2737
2734

سلام خانوما من این ماه ۶ ماه از سقطم میگذره و دو ماهه محرک میخورم این ماه ۱۳ پری ۶ تا فولی دارم ۱۸.۱۷.۱۶.۱۵.۱۵.۱۲به نظرتون با اینا باردار میشم؟اینم بگم ۴سال نازایی داشتم خود به خود باردار شده بودم 

😎😉😉😑😑

داروهای مصرفیت چیه؟ اگه محرکن ک شانس داری اما اگه تقویتی میخوری جتما میشی

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صد در صو فولی ۱۵ ب بالا عالیه و برا بارداری درصد مثبت شدنش میره بالا

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
لوتریزول کلومفین متفورمین hcg وfsh

همههههههه رو باهم داری مصرف میکنییییی؟ 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2738
این هایی که خوردم چین؟

ببین بستگی ب خودت داره اگه تنبلی و کیست نداری برات حکم تقویتی دارن. 

اگه تنبلی تخمدان داری برات محرک حساب میشن

بارداری شانسش بالا منم این ماه لتروزل خوردم با دوتا تقویتی ۶تاhmgزدم ۲تاhcg

Iuiکردم ان شاالله ک بشه

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗
اره 

ببین اسپرم بخواد در بره هم نمیزاری😁😁😁.... 2قلو هم شاید باردار بشی... 😁 محکم پیش برو ان شالله ک مامانی

2706