2733
2739
عنوان

شوهره بی شعوره من😭😭😭😭

4368 بازدید | 172 پست

بچه ها شوهرم گفت که امشب میرم خونه خواهرم اخرشب میام منم فک کردم اونجا شام میخوره چیزی درست نکردم!ساعت یازده برگشت گفت شام درست نکردی منم گفتم فک کردم تو اونجا میخوری خودمم که رژیمم واسه همین شام درست نکردم اونم شروع کرد حرف بد گفتن و داد زدن منم گریم گرفت رفتم تو اتاق زدم زیر گریه اونم رفت بیرون از خونه بعدش زنگ زده به مامانم گفته چه دختریه که تربیت کردی به درد خودت میخوره منو از گشنگی کشته ،مامانمم اومد خونه ببینه چرا دعوا کردیم اونم شروع کرد به داد زدن که دخترت بدرد زندگی نمیخوره منم فقط اشک میریختم مامانم گفت پس شما نمیتونین زندگی کنین اونم گفت اره دخترت اهل زندگی نیست منو مامانمم از خونه زدیم بیرون

برام یه صلوات بفرستین 💖لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا شوهرت قشنگ معلومه دنبال بهونه بوده 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738

چرا تنها خونه خواهرش بوده؟شاید اونجا اعصایشو خورد کردن و چیزی گفتن.سریع ی نیمرو درست میکردی.خیلییی بچس شوهرت که زنگ زده به مامانت خوشم نیومد

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2706