2733
2739
عنوان

مامانای باردار

181 بازدید | 45 پست

سلام خوبید در چه حالید چرا بیدارید ؟

۳۶ هفته م تموم شد چیزی نمونده به اومدنش قربونش برم من 😍

من شکمم خیلی سنگینی میکنه حس میکنم یه وزنه ی بزرگ تو شکممه و پسلم شیطونه امروز انقد با ضربات تند زده منو که کلی دردم گرفت ولی فدای سرش شما در چ حالید چند. هفته اید 

چیکارا کردید  

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به سلامتی زایمان کنی ودر آغوشت بگیری عزیزم ما هنوز اولشیم

فداتشم مرسی تا چشم باز کنی گذشته وقتی اول تو سایت تیکر زدم  با حسرت تیکر اونایی که نزدیک زایمانشون‌بود نگاه میکردم ارزو میکردم جاشون باشم ولی واقعا زود گذشت 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
من آخر هفته ۶. ناخواسته شده و ناراحت و تو فکرم

ناراحت نباش عزیزم هدیه ی خداس انشاله قدمش پر از برکت و شادی باشه

مبارکت باشه انشالله که نی نیت به سلامت بیاد بغلت..منم هفته ۳۳هستم منم سنگین شدم معده درد شدید دارم ک شبا بی خواب یکمم افسردم روحیم خستس...ولی به عشق دخملم تحمل میگنم .....ازت میخوام لطف کنی چون تو هم بارداری برا هم دیگه دعا کنیم ...ممنون میشم 

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی
2738
منم ۳۷ هفته رو پر کردم بعضی وقتا خیلی سنگین میشم 

من شکمم خیلی سنگینه امروزم ضرباتش واقعا اذیتم کرد میخواستم از درد جیغ بکشم خیلی شیطونه خداروشکر مشکلی نداشتم و ندارم ولی شکمم خیلی سفت و‌سنگین شده وبالا هستش و انقد‌سفته میگم الان میترکه و انقباض بدون درد دارم

مافعلا آشخوریم ۱۱هفتم😁

تا چشم باز کنی گذشته شدی ۳۶ هفته

از معده درد و کتف درد نگو که ۸ ماهه پدرم درومده

میفهمم خیلی سخته انشالله نی نی شما هم به سلامت بیاد بغلت و همه این دردا برن  ..😘😘

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی
مبارکت باشه انشالله که نی نیت به سلامت بیاد بغلت..منم هفته ۳۳هستم منم سنگین شدم معده درد شدید دارم ک ...

چشم عزیرم من برای همه ی باردارا و منظرا دعا میکنم من از هفته ی ۳۴ خیلی شکمم سنگین و‌بزرگ شد و خیلی حس سنگینی دارم معده مم خیلی وقتا درد میکنه الانم همینطور 

2706