2737
2739
عنوان

خوش به حال کسایی که تک فرزندن

1072 بازدید | 79 پست

امروز عروسی خواهرم بود.نرفتم😭😭😭😭😭😭😭😭

اول اینکه به خانوادم به شدت مشکل دارم.

دوم بخاطر کرونا

یه هفته‌س فقط گریه کردم

همش سردرد که مدام مسکن خوردم

حتی قلبم تیر میکشید

امروز فشارم رفته بود بالا

فقط شوهرم دیده این مدت چه حالی داشتم و دلداریم داده😭😭😭😭😭😭😭😭

من با بابام بحثم شد که اونم پیش هرکس بگم حق رو به من میده و ۹۹درصد بابام مقصر بود

اما خواهرام که خودشون تا دیروز زنگ میزدن و از بابام گله و شکایت میکردن و تمام مشکلاتشون با من بود

الان شدن کوه یخ

بهم گفتن مهم نیست بیای عروسی یا نیای

چون بله برون نیومدی

خیلی دلم شکسته

اینم بگم من شهری دیگه هستم و با دوتا بچه کوچیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
با بابات دعوات شده عروسی خواهرت چرا نرفتی؟

چون تو خونه بابام بود

چون به خاطر اینکه ۱۳سال پیش دوسپسر داشتم الان توی خونه خودم جلو چشم بچه هام بهم گفت ابرومو بردی

چون خواهری که من همه جور پشتش بودم بخاطر بابام باهام سرد شد خواهری که تا دیروز میگفت از بابا متنفرم

ادم از خواهر توقع داره خواهرت که بدی به شمانکرده مشکلت باپدرته،درسته کروناهست اما من بشخصه دلم نمیومد نرم عروسی خواهرم جونمو میذاشتم کف دستم میرفتم،خواهرت هیچوقت از ذهنش بیرون نمیره کارشما

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
چون تو خونه بابام بود چون به خاطر اینکه ۱۳سال پیش دوسپسر داشتم الان توی خونه خودم جلو چشم بچه هام ب ...

منم بابام بفهمه دوست پسر داشتم سرم میبره با اینکه ازدواج کردم... باباته.... حق داره حتی بزنتت..

در هر صورت عروسی خواهرت باید میرفتی... هر چند کرونا هست

لطفا به جز استارتر کسی ریپلای نکنه ممنونم
2706