2733
2734
عنوان

تب بچه

78 بازدید | 5 پست

خانمای گل واسه تب بچه ی ۱۸ـماهه شربت استامینوفن چقدر باید بدم کسی میدونه تورو خدا راهنمایی کنیدمطب دکتر هم ک بسته  تب بچه شدیده ؟

➰پـس چـرا دائـمـاً يـكسـانـہ حـال دوران؟

دو تا بچه بزرگ کردم ولی یادم نیس. قطره رو میدونم دو برابر وزنشه ولی شربت رو یادم نیس. تو نت ننوشته؟

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

داروخانه شبانه روزی شهرتون شمارش از ۱۱۸ بگیر و زنگ بزن بپرس بهت میگن

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو تا بچه بزرگ کردم ولی یادم نیس. قطره رو میدونم دو برابر وزنشه ولی شربت رو یادم نیس. تو نت ننوشته؟

گلم قطره رو دوبرابر وزنش میدن ولی من  شربتشو میگم چقدر بزم 

2731

استامینوفن که دادی، پاش هم با اب ولرم و نمک پاشویه کن، اب سرد نباشه ها.پیاز هم حلقه کن بدار کف پای بچه کمک میکنه تو کم کردن تبش. 

ممنون عزیزای من خداروشکر حالش بهتره ولی از تب بالا سرخک گرفته ک باید خنکی بدیم بهش دعا کنید زود هوب بشه فداشم خیلی ضعیف و لاغر شده