2737
2739
عنوان

یعنی میاد؟

134 بازدید | 11 پست

شوهرم متادون میخوره خیلی باشخصیت و خانواده داره خلاصه برادرش همه کاراشو کرده فرداصبح بیادببرتش کمپ شبی ساعت ۱۰ شوهرم گفت لوازم شخصی و بهداشتی برام بذار تو ساک که صبح الاف نشیم یه ۱۰مین بعدش یکی بهشپیام داد گفت دیگه برم تا۱ماه حبسم اونجا امشب تادیروقت میرم پیش رفیقام خلاصه رفت حتی زنگ زد از مامانشم خداحافظی کرد خلاصه ازاونموقع گوشیش خاموشه یعنی ممکنه نیاد؟؟؟؟؟؟؟ نکنه بلایی سرخودش اورده چون خجالت زده هم بود یا نکنه نیادبره

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین باره میخواد بره کمپ؟تصمیم خودشم واسه ترک جدیه؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731
میتونست زیر نظر کلینیک ترک کنه کم کم احتیاج ب کمپ نبود

اراده نداشت چندبار خاست نتونست منم دیگه تحنل ندارم واقعا داداشش گفت صلاحه بره کمپ که رفبق بازی از سرش بیفته

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
2738
اره گلم

پس برمیگرده.فردام میره کمپ

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
انشالله عزیزم

توکل بخدا.