2733
2734

سلام صفات خوبش بد اخلاق نیست کاریه از لحاظ مالی برام کم نزاشته و مشکلی نداریم 

حالا بديش این که به شدددددت سرد شده از لحاظ..... به هیچ عنوان سمتم نمیاد یعنی خودمو کشتم اما بی فایدس شدیم مثل یه خواهر و برادر 

بدتر این که به فکر چاره نیست منم دیگه خسته شدم از این وضعیت همش هم به خاطر اینه که تو بارداریم کلی فیلم پور..... دید منم فهمیدم اما حق به جانب برخورد کرد

خلاصه این که از لحاظ عاطفی داغونه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه عزيز سعي ميكردم با كمك مشاور مشكل رو حل كنم

🌸چالش پاييزي بامداد خمار🌸گروه قرمز🌸وزن اوليه ٩٢.٣٠٠🌸وزن اين هفته٩٠.٦٠٠😁هدف اول٨٩.٩٠٠🌸هدف دوم٨٥.٠٠🌸هدف سوم٧٩.٩٠٠🌸هدف چهارم٧٥.٠٠🌸هدف پنجم٦٩.٩٠٠🌸هدف آخر ٦٥.٠٠🌸❤️من ميتونم چون كه ميخوام يك بار براي هميشه تمامش كنم❤️
2738

بستگی به خودت داره خی این مهمه 

‌ولی بعضی ها این موضوع اذیشون نمیکنه طبیعت خودشون زیاد براشون مهم نیست ولی خب اکثر ادم هابراشون مهمه و حق داری برات مهم باشه

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

نه چون بچه دارین 

من بچه ی طلاقم و حاضرم وقتی که مادر شدم هر سختی رو تحمل کنم تا بچه م بدبختی هایی که سر مادرش اومدو‌تجربه نکنه .

میتونی اگه بی میلی داره بدون اینکه خودش بفهمه بهش یه چیزایی واسه افزایش میل جنسیش بدی و خودتم حسابی به سر و وضعت برسی و‌سعی کنی رابطه تونو درست کنی

همین که از نظر مالی اکیه خوبه به نظر من

😑😑😑😑چه ربطی داره تو نمیخوای همسرت یه بغل درست وحسابی کنه بوست کنه نوازشت کنه زن وشوهر مکمل یکدیگرند رابطه ی جنسی هم خیلی تو زندگی مهمه 

مجبورش کن بره دکتر، از هر راهی میتونی، اگه نره که آره من بودم جدا میشدم، زندگی متاهلی که اینجوری نمیشه، البته اگه بعد جدایی میتونی مستقل راحت زندگی کنی اگه وابسته ای که هیچی بشین سر خونه زندگیت

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2706