2733
2739

11روزه عمل کردم بینیمو نیمرخم عالیه همه چیم عالیه فقط سوراخای دماغم مث هم نیستن یکیش کوچیکه یکیش بزرگ دارم روانی میشم بخدا همه میگن ورمه ولی خب مگه میشه ی طرف بزرگ ترشه😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی از سوراخ های بینی اولش بزرگتره ساکشن و ابزار و اینا رو از اون سوراخ وارد میکنن فک کنم

مال همه فامیلا ما ۲ ماه اول اینطوری بود بعد یکسان شدن

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2738

چه خوشگله 🙄🙄چرااین کارا رو میکنین که الان پشیمون بشین 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😔😔

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

[QUOTE=149664003]یکی از سوراخ های بینی اولش بزرگتره ساکشن و ابزار و اینا رو از اون سوراخ وارد میکنن فک کنم مال همه ف ...[/UOTE]واقعاااااااا اخه دارم دیونه میشم همش ترس دارم

[QUOTE=149664003]یکی از سوراخ های بینی اولش بزرگتره ساکشن و ابزار و اینا رو از اون سوراخ وارد میکنن ...

عزیزم ۱۱ روزه عمل کردی یه ذره محلت بده درست میشه صد در صد

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2706