2733
2739
عنوان

💚عیدتون مبارک💚بفرمایید عیدی بدم 💚بیا داخل عزیزم دوستاتم بیار

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 212 پست

عید شمام مبارک

ان شاءالله به زودی حاجت روا بشین

أَرَأَيْتَ مَنِ اتَّخَذَ إِلَٰهَهُ هَوَاهُ أَفَأَنْتَ تَكُونُ عَلَيْهِ وَكِيلًا ﴿٤٣﴾ أَمْ تَحْسَبُ أَنَّ أَكْثَرَهُمْ يَسْمَعُونَ أَوْ يَعْقِلُونَ ۚ إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ ۖ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلًا ﴿٤٤﴾                               آیا دیدی کسی را که هوای نفسش را معبود خود برگزیده است؟! آیا تو می‌توانی او را هدایت کنی (یا به دفاع از او برخیزی)؟! آیا گمان می‌بری بیشتر آنان می‌شنوند یا می‌فهمند؟! آنان فقط همچون چهارپایانند، بلکه گمراهترند! (فرقان/43و44)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@گلزعفرون         الهی حاجتت روا

‍  @نیوگارا         ‍ الهی حاجتت روا

@سواره‍            الهی تنت سلامت . @سواره    

@fatme25          الهی شفای عاجل 

@سینوس         الهی خوشبخت بشی 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2728
@آناعشق    و اسما  @آنخماهو_وشرکا    و ارامش خواهرت  @ملکه_یخی ...

ممنونم مامانی ان شاءالله .....همون که گفتی بهم 😆

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
عید شما هم مبارک باشه  خیلی مراقب باش

فقط مونده تو دهنم و چشام ضد عفونی کننده بزنم😂😂😂

بخدا دستام پوست انداخته

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2740
@گلزعفرون     الهی حاجتت روا ‍   @نیوگارا     ‍ الهی حاجتت روا ...

الهی سالم باشی و حاجت روا 

منم گریه ام گرفت ...چقدر خوبه هنوزم آدمای خوب وجود داره

خدایا حاجت همه رو به خصوص اسی رو بده 😢😍❤

14 تا یا علی مدد برات میگم گلم، انشاءالله هر چه زودتر حاجت دلت روا بشه 😘 

ان شاالله مرسی گلم

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻