2737
2734
عنوان

بیاسن امشب واسه هر حاجتی داری......🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم های عزیز و مهربون اونایی که پیش خدا آبرو دارین 

تمنا دارم امشب برای حال من دعا کنید

امروز بدترین اتفاقی که یک زن در طول زندگیش میتونه ببینه برای من اتفاق افتاده

در صورتی که خدا شاهد و ناظر زندگی منه

دعا کنید برام تمنا دارم با دلای پاکتون دعا کنید برام

2731
اتفاقا صداتون زدم هم ذکر یا علی  هم ذعای ناد علی

😍دیدم برای خواهرتم دعا کردم 

یه جشن خانوادگی داشتیم 😐😂نبودم فردام یه جشن دیگه سیده دو طرفه بودنم مکافاته

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738
😍دیدم برای خواهرتم دعا کردم  یه جشن خانوادگی داشتیم 😐😂نبودم فردام یه جشن دیگه سیده دو طرفه ...

ای جانم سیده جان 

لطف کردی حاجتت روا عزیزم

ان شالله خوش بهت بگذره 

۱۰۰ صلوات میفرستم واسه برآورده  شده ارزوی هممون 

هرکی هم واسه براورده شدن ارزوم دعام کرد لایک کنه ده تا واسش بفرستم۰❤🌷🌷

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

انشاالله برم سرکارخوب دستوبتلم بازبشه کارخیرم کنم باپولم شغل خوب نیازدارم باحقوق عالی

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
2706