2737
2734
عنوان

marzi و نون خامه ای😍😋

| مشاهده متن کامل بحث + 28432 بازدید | 597 پست
دشمنت شرمنده باشه عزیزدلم این حرفا چیه😍 من هر مکشلی داشته باشم در نهایت آخر شبا اینجام ور دل شمام ...

عکسش که عالی بود 

حالا بخوام درست کنم سوالامو همونجا میپرسم

ان شاءالله بی مشکل ور دلمون باشی😂😂

مرضی جونم بلا دور باشه ان شاالله ،نترس عزیزم توکلت به خدا باشه ،ان شاالله که چیزی نیست😍مرضی هیچیش ن ...

قربونت عزیزم 

فدای خودتون و دعاهاتون⁦🙏🏻⁩😭😭😭

بله وضعیت قم قرمزه متاسفانه😔

مردم هم اصلا رعایت نمیکنن خیلی کم میبینم پروتکل ها رو رعایت کنن😔

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسش که عالی بود  حالا بخوام درست کنم سوالامو همونجا میپرسم ان شاءالله بی مشکل ور دلمون باشی� ...

هر سوالی داشتی در خدمتتم عزیزم

انشالله😂😂⁦🙏🏻⁩

2731
کم باشه عزیزم

سلام گلم انشاالله حالت خوب میشه برات صلوات میفرستم گلم نگران نباش استراحت کن خواهر گلم تا زودتر حالت خوب بشه😘😘😘💕💕💕خیلی ناراحت شدم فهمیدم این مشکل برات پیش اومده .بخدا من خرافاتی نیستم ولی خب خودم خیلی زخم خوردم از چشم بعضی آدما حتما مراقب خودتون باشین این روزا آدما عجیییییب چشم تنگ شدن.

منم منم دختر ننه ام💞💞💞
سلام گلم انشاالله حالت خوب میشه برات صلوات میفرستم گلم نگران نباش استراحت کن خواهر گلم تا زودتر حالت ...

سلام عزیزم

ممنونم گلم

آره حب با شماست

خدا همه رو از چشم زخم در امان نگه داره

لطف کردی گلم

2740
الهی بگردمت بلا ب دور عزیزم انشالله مرضی جونم تو دل مهربون وبزرگی داره خدا کمکت میکنه با دارو حل بشه ...

خدا نکنه گلم

توکل بر خدا عزیزم

ممنون⁦🙏🏻⁩

سلام مرضیه جان عزیزم خیلی دلم گرفت گفتی بخیه ها ملتهب شدن خاله من ۱۰سال زایمان کرده ۲سالگی دخترش این مشکل واسش پیش اومد رفت یزد دکتر و گفتن بخاطر ورزشایی که بعد زایمان کرد و خالم جراحی شد یک هفته ای سخت بود اما بعد بهبودی حاصل شد خداروشکر الان بچه دومش رو هم داره.

نگران نباش دکتر حاذق باشه جای نگرانی نیست گلم

خدایا شکرت
سلام مرضیه جان عزیزم خیلی دلم گرفت گفتی بخیه ها ملتهب شدن خاله من ۱۰سال زایمان کرده ۲سالگی دخترش این ...

سلام عزیزم

ولی من از دکترم سوال کردم گفتم میتونه بخاطر ورزش باشه گفت نه

😔

کاش فقط خدا بخیر بگذرونه

سلام عزیزم ولی من از دکترم سوال کردم گفتم میتونه بخاطر ورزش باشه گفت نه 😔 کاش فقط خدا بخیر بگذرو ...

مرضی جانم💋

من اینو همیشه بخودم یاداوری میکنم

میگم ببین مادر چقققققدددر مهربونه خدا از مادرم مهربونتره

پس شک نکن ک خدا هواتو داره💌💌💌

سلام عزیزم ولی من از دکترم سوال کردم گفتم میتونه بخاطر ورزش باشه گفت نه 😔 کاش فقط خدا بخیر بگذرو ...

سلام مرضی جان عزیزم من همیشه شمارو دنبال میکنم و از تجربه هاتون استفاده میکنم سال96هم یه کاربری داشتم چندبار باهاتون صحبت کردم الان بخاطر سوالاتم عضو شدم... عزیزم من یه دختر هفت ساله دارم بعد امروز هم بی بی زدم و یه خط کمرنگ افتاد الان همه چیز یادم رفته و خیلی استرس دارم و نگرانم نمیدونم چکار کنم، کی برم ازمایش کی برم دکتر اصلا حس عجیبی دارم چون غیر منتظره هم بی بیم مثبت شده چند روز هم به تاریخ پریودم مونده توراخدا بهم میگی چیکار کنم من اصلا یادم نیست برا بارداری اولم چیکار کردم.... ممنونم ازت ببخش که اینجا پرسیدم.. راستی هویج بده اگه تو غذا بریزم؟ 

2706