2737
2734

بچه ها چیکار میکنین که مادرشوهرتون  و خواهرشوهرتون روشون باز نشه زیاد خونتون نیان یا دخالت نکنن تو زندگیتون ممنون میشم راهنمایی کنین😊

زیاد رفت وامد نکن.بزار رسمی دعوتت کنن.زیاد‌کار نکن.در حد ظرف شستن وقتی میری....زیاد بگو بخند نکن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تنها نمیرم خونش بیاد رو نمیدم تامام

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738

با هم تو یه حیاط زندگی میکنیم 

ولی سالی چهار پنج بار بیشترنمیان

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 

کسی با مادرشوهرش تو یه خونه اس زیر یه سقف هم میتونه بیاد از بدبختیاش بگه ؟ 😭😭😭😭😭😭😭

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

خداروشکر خودشون اهل دخالت نیستن.ولر کلا مشکلات دیگه دارم دوست دارم جدا شم

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
2706