2733
2734
عنوان

خانمایی که شوهراشون دست بزن دارند نظر بدند

| مشاهده متن کامل بحث + 2110 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من دست بزن نداره ولی یه احمق عقب افتاده به تمام معناست،،،،۱۱ساله دارم باهاش زندگی میکنم روز اول هیچی نداشت هیچی خودش بود و یه دست لباس تنش حتی کمربندشم مال دامادش بود،،،،،تمام این سالها رو با بدبختی ساختم جیکم بالا نیومد تشویقش کردم فرستادمش دانشگاه قرون قرون پول جمع کردم حالا که به جایی رسیده ظهری بهم گفت ازت بدم میاد دوستت ندارم من فقط بچه هامو دوست دارم ،،،،بعد رفتم تو اتاق اومد معذرت خواهی کرد محلش ندادم گفتم اتفاقا منم ازت بدم میاد ،،،،،،این ماه تولدمه جای اینکه بره چیزی برام بخره سورپرایزم کنه حرفای چرت و پرت میزنه الاغ

چطوری شکایت کردی درچه حد بود میترسم شکایت کنم بدترشه اخه یه تک بچه پولداره ازخودراضی وبیش ازحد بااد ...

یبار بخاطر خواهرش ب ناحق زد منم رفتم کلانتری،نامه داد برا پزشک قانونی ،رفتم نامشو گرفتم بردم دادسرا.. داد سرا احضارش کرد گفت دیه داره ، فکر کن ی کبودی کوچیک رو پام بود گفت ۴ تومن دیه داره( دو سال قبل) ، بعدم نامه رو بردم انداختم جلو باباش

گفتم ممنون بابت تربینت. این همه خدمت کردم بهتون ، تهش اینم مزدم

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2731

خدا رو شکر که مجردم و اگرنه دعوامون بشه  منم به اونجای شوهرم میزدم فکر کنم من دست بزن داشته باشم 😨😨😨بعد دیگه خودمم مامان نمیشم😂😂😂

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
واقعا منم همین جوری هستم خیلی میترسه چند شب پیش خونه بابام بودیم ماشین داداشم خراب شده بود عصبانی شد ...

نکه میترسه....بعضی مردا حوصله زن زبوندار رو ندارن😂😂😂😂😂

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
خب چرا جدا نمیشی؟دستس عادت میکنه ها

دارم جدا میشم عزیزم...اون مدتم داشتم صبر میکردم که شاید درستشه

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
من ۲سال عقد بودم کلا همش قهر بودیم یادمه ی دفه ۷ماه ندیدمش متنفر بودم ازش رفتیم خونمونم ک همش در حال ...

جسارتا با همون اقا یا جداشدی ازدواج مجدد داشتی؟

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2738
یبار بخاطر خواهرش ب ناحق زد منم رفتم کلانتری،نامه داد برا پزشک قانونی ،رفتم نامشو گرفتم بردم دادسرا. ...

من گوشه لبم  یه طره پاره شده و خون میاد بینم خون امد 

میترسم برم چون این پولا براش زیاد نیستن میترسم دیه بده مهرم هم بده کلا جداشیم 

من گوشه لبم  یه طره پاره شده و خون میاد بینم خون امد  میترسم برم چون این پولا براش زیاد ن ...

ب این راحتیا نیس

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2706