2733
2734

دعا کنین به عشقم برسم آیا روشی یا دعایی هست که قطعی جواب بده و منو بهش برسونه؟من تا به حال نماز و روزه نگرفتم می‌دونم بنده خوبی نیستم⁦❤️⁩😭😭😭لطفا تو همین شب از ته دل برام دعا کنین ممنون⁦❤️⁩⁦❤️⁩

🌹تیکر تولدمه🌹😌صبور باش... بهترین چیز ها زمانی اتفاق می افتد که انتظارش رانداری...💞

۱۴ تا صلوات میفرستم.

برای یکی از عزیزانم التماس دعا دارم که زندگیش آروم بشه آبروش حفظ بشه همسرش باهاش سازش کنه و باهم آشتی کنن و آرامش به زندگیشون راه پیدا کنه و همه چی ختم بخیر شه.

الهی خدا صدای دلتون رو بشنوه و امروز خبر صلح آشتی کردن این زوج به گوشم برسه.

الهی آمین.

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز ان شاءالله هر چی خیره برات پیش بیاداللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728

اسی صلوات فرستادم برات برا منم دعا کنید😭😭🙏🙏

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

اللهم صل علی محمد وال محمد

میشه برا من هم دعا کنید سومین ای یو ایم مثبت بشه و صاحب بچهای سالم و صالح بشم

هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست 🤲ان شاءالله تیکرم واقعی میشه.یا حسین..یا الله🤰🤰🤰🤲🤲🤲
2738