2733
2734
عنوان

اقدامیهااااا در چه حالین

167 بازدید | 30 پست

؟؟

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
منتظریم شوهرامون بیاد 🥴

😂😂

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من سرما خوردم میگم کلداکس بخورم اشکال داره؟اصن چ دارویی باید بخوریم و یا نباید بهوریم...یا اصن ربطی نداره

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃
2728
من سرما خوردم میگم کلداکس بخورم اشکال داره؟اصن چ دارویی باید بخوریم و یا نباید بهوریم...یا اصن ربطی ...

من شنیدم نباید بخوری...من من چندشب پیش دندون درد شدید گرفتم‌ژلوفن و سفااالیکسین خوردم

من شنیدم نباید بخوری...من من چندشب پیش دندون درد شدید گرفتم‌ژلوفن و سفااالیکسین خوردم

خوب تو مگ اقدامی نیستی این قرصایی ک خوردی اشکال نداره؟

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃
2738
خوب تو مگ اقدامی نیستی این قرصایی ک خوردی اشکال نداره؟

نمیتونم نخورم تا ساعت ۳شب تحمل کردم نخوردم ولی دیگه تحملش سخت بود

بچه ها علت دوبار پریود شدن تو یک ماه چیه

برو دکتر خب

برو دکتر خب

اولین بارمه سونو اینها گرفتم نرمال بود اگه ماه بعد دوبار شدم میرم دکتر ولی تو نی نی سایت خوندم کسایی دوبار پریود میشن تو اقدام هستن ماه بعد حامله میشن میگن رحم داره آماده میشه

2706