2737
2734
عنوان

خستم

134 بازدید | 13 پست

سلام خیلی اوضاع روحیم خرابه بابام حبسم میکنه تو خونه بد گمانه نمزاره حتی تفریح های کوچیکم داشته باشم در حالیکه هیچ کار بدی ازم سر نزده وهمیشه درست ومنطقی تصمیم میگیرم 

بابای منم همینجوریه تنها نیستی

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸

از همه گریخته ام تا کمی تنها باشم ...
منی که مدتهاست با خودم در هیچ پیاده رویی قدم نزده ام ،
غصه هایم را لابه لای خطوط بی اعتنای هیچ خیابانی ، جا نگذاشته ام ،
روی نیمکت هیچ پارکی لابلای شلوغیِ آدم های غریبه ، کتابی نخوانده ام و با هیچ کهکشانی ، ساعت ها خیالبافی نکرده ام ،
مدتهاست که مجالی نداشته ام "خودم" باشم !
باید امشب خودم را بردارم و در دلِ غریبِ خیابان ها با اندیشه های بایگانی شده ام ، آشتی کنم ،
باید به کافه ای بروم و به صندلی خالیِ آنسوی میز ، ایمان بیاورم ،
چه دیوانه اند آنها که فکر می کنند تنهایی ، دردِ بزرگی ست ،
به راستی که دیوانه اند !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همچینین بابای من😬

چرا تاپیک همسایه بیشعور رو پوکوندین😂😂😂😂

خدایا😂

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2731

هر کسی یه ایرادی داره دیگه مثلا بابای من بد گمان نیست ولی زن و بچه و زندگی به هیچ جاش نیست و اصلا مسئولیتی در قبال ما نداره

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه
2738
چی بود تا اومدم بخونم ترکید

😂😂 ... میگف همسایمون از تو خونشون صداهای ..... میاد 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
اوه😂😂

تایپیک زشتی بود ...من اینجا از خجالت اب شدم😬

راستی تاپیک اخرم رو بخونید پشیمون نمی شید😭😭😭😭😭😭😭😭😭