2737
2734
الان مشکل اینجاست که دوره کسب درآمد از وب سایت های محتوایی به سر اومده. من خودم از وب سایتم ماهی 500 ...

ینی مثلا من یه مقاله انگلیسی رو ترجمه کنم برا مدیر سایت بفرستم به عنوان محتوا کاربرد نداره؟ 

منظورتون اینه ؟

ینی مثلا من یه مقاله انگلیسی رو ترجمه کنم برا مدیر سایت بفرستم به عنوان محتوا کاربرد نداره؟  م ...

خوب اول باید پیدا کنی ببینی کسی هست نویسنده بخواد یا نه ؟ دستمزد نویسندگی جداست ربطی به درآمد وب سایت نداره.

ضمن اینکه برای نویسندگی واسه وب سایت باید با افزونه های سئو و نحوه تیتر زدن و تعیین کلمات کلیدی و پیدا کردن مطالب پرطرفدار و . . . . آشنایی داشته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب اول باید پیدا کنی ببینی کسی هست نویسنده بخواد یا نه ؟ دستمزد نویسندگی جداست ربطی به درآمد وب سای ...

خب اینی که من میگم تولید محتوا است ؟ یا نویسندگی ؟ 

تولید محتوا چی هست ؟

2731
اینا توضیحش طولانیه باید سرچ کنی تو گوگل عجیجم

خخخ باشه عزیزم 

من ذهنم آنقدر آشفته اس نمی‌دونم چی به چیه بس که شاخه شاخه است این رشته 

ولی یه سوال و قول میدم تموم شده 

به نظرت کدوم راه رو برم زودتر به درامد میرسم حتی کم ؟ بعد می‌خوام کدنویسی رو جدی دنبال کنم

خخخ باشه عزیزم  من ذهنم آنقدر آشفته اس نمی‌دونم چی به چیه بس که شاخه شاخه است این رشته  ...

من اصلا در مورد برنامه نویسی هیچ اطلاعاتی ندارم ولی میدونم سود برنامه نویسی خیلی بیشتر از وب سایت داریه ولی به شرطی که واقعا بلد باشی و حرفه ای کار کنی.

واسه کسب درآمد راه های زیادی هست خودت باید انتخاب کنی ولی از نظر من بری همون آرایشگری و این چیزا یاد بگیری خیلی سودش بیشتره تا وب سایت داری . وب سایت داری شغل نیست !

2738