2737
2739
چرا بدتون میاد؟  من تو تی ام ال و سی اس اس بلدم می‌خوام جاوا اسکریپت و جی کوئری برم

چون وابسته به ابزارهایی میشیم که موجود هست و اگه دلمون بخواد یه قابلیتی به سایت خودمون اضافه کنیم باید خوش شانس باشیم که ابزارش رو قبلا یکی درست کرده باشه .. من ترجیح میدم خودم سایت طراحی کنم تا به دلخواه هر چیزی که نیاز دارم به سایتم اضافه کنم

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابت هر سایتی که با وردپرس ساخته میشه چقدر پول میگیرن ؟؟

قیمتها متاسفانه استاندارد نیست و هر کسی یه قیمتی میگه ..بستگی به نوع سایت هم داره .. ولی میانگین از 1 و نیم به بالا

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
ینی ۱۰ تا سایت برا خودتون درست کردید ؟ برا چی ؟ 

خو کارم ساخت وب سایت و انتشار محتوا و کسب درآمده دیگه :|

مال امروز و دیروز نیست الان 9 ساله که وب سایت برا خودم درست میکنم

2728
قیمتها متاسفانه استاندارد نیست و هر کسی یه قیمتی میگه ..بستگی به نوع سایت هم داره .. ولی میانگین از ...

من دارم کلاساش رو میرم ولی نمی‌دونم چرا یه جورین برام انگار نظم نداره ازیه طرف می‌خوام یادبگیرم برا کار از یه طرف از کدنویسی بیشتر خوشم میاد ولی خب عجله هم دارم . 

خو کارم ساخت وب سایت و انتشار محتوا و کسب درآمده دیگه :| مال امروز و دیروز نیست الان 9 ساله که و ...

آها سایت می‌سازین خودتون مدیریتش میکنین ؟ 

عزیزم میتونم بپرسم درآمدش خوبه ؟ 

من شدیداً دنبال کار و درامدم 

2740
من دارم کلاساش رو میرم ولی نمی‌دونم چرا یه جورین برام انگار نظم نداره ازیه طرف می‌خوام یادبگیرم برا ...

کلاس وردپرس یا کدنویسی؟ .. تو این کار بدترین چیز عجله هست میدونم ذوق دارین سریع کار کنید و پول بدست بیارین ولی این مورد تا وقتی مهارت کافی بدست نیارین شدنی نیست ..مهارت هم زمانی بدست میاد که شما وقت زیاد صرف کنید

آها سایت می‌سازین خودتون مدیریتش میکنین ؟  عزیزم میتونم بپرسم درآمدش خوبه ؟  من شدیداً د ...

والا بستگی به خودت و شانست داره من یه سایت داشتم یکسال زحمت کشیدم روش یهو دم عید زدن فیلترش کردن :|

یکسال زحمت :|

یه سایت دیگه داشتم در عرض 4 سال 13 میلیون درآمد داشت که خیلی ناچیزه .

البته من خیلی تنبلم هزار و یک ایده دارم اگر اینقدر تنبل و مفلوک نبودم الان میلیاردر بودم.

کلاس وردپرس یا کدنویسی؟ .. تو این کار بدترین چیز عجله هست میدونم ذوق دارین سریع کار کنید و پول بدست ...

هم وردپرس میرم هم کدنویسی 

فعلا کدنویسیم کنسل شده تا پاییز بیشتر اونو دوست دارم. ولی خب عجله هم دارم برا درآمد واسه همین دارم وردپرس یاد میگیرم ولی یه جوریه برام

والا بستگی به خودت و شانست داره من یه سایت داشتم یکسال زحمت کشیدم روش یهو دم عید زدن فیلترش کردن :| ...

خب اینکه خیلی حیفه به خاطر تنبلی کاری انجام نمیدید 

برا تولید محتوا کسی رو نمی‌خواد باهم همکاری کنیم ؟ 

من پشتکارم زیاده فقط باید یکی بهم بگه چیکار کنم 

چقدر تولید محتوا بلدی؟ مقاله خوب بلدی بنویسی ؟

اصن تا حالا کار نکردم تازه روی آوردم به این کارا 

ولی اگه کسی بهم بگه چیکار کنم زود یاد میگیرم 

اگه جایی هست بخونم یا دربارش توضیح داده باشه یاد میگیرم 

اصن تا حالا کار نکردم تازه روی آوردم به این کارا  ولی اگه کسی بهم بگه چیکار کنم زود یاد میگیرم ...

الان مشکل اینجاست که دوره کسب درآمد از وب سایت های محتوایی به سر اومده. من خودم از وب سایتم ماهی 500 هزار تومن درآمد داشتم تا زمانی که این وزیر ارتباطات زد و اون قرداد های "وس" نمیدونم چی چی رو کنسل کرد. این باعث شد وب سایت های کسب درآمد از پاپ آپ قراردادهاشون کنسل بشه و درآمد تمام کسانی که در حوزه وب کار میکردن تقریبا به صفر برسه.

من الان ماهیانه 100 هزار تومن برای تمدید هاست وب سایتم پول میدم و کسب درامدم از وب سایتم ماهی 110 هزار تومن شده. یعنی ماهی 10 هزار تومن سود خالص دارم :|

اگر ایده خوبی داری بگو تا پیاده کنیم ولی کسب درآمد از محتوا دیگه به درد نمیخوره.

2706