2733
2734

خونه مادر شوهرم یه استکان هست خودم توش نسکافه میخورم اونشب داشتم میشستمش دستش شکست منم گذاشتم سر جاش حالا مادر شوهرم دیده میگه چرا دسته لیوانتو شکوندی گفتم شکسته گفت اره گفتم نمیدونم گفت الکی نگو گفتم من نمیدونم که شکسته حالا عذاب وجدان گرفتم نمیتونم بهش بگم دروغ گفتم خیلی بدشون میاد از دروغ اگه میگفتم کار منه میگفت دست وپا چلفتی منم ناراحت میشدم به نظر شما چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به مادر شوهری که یه لیوان براش مهم باشه همون بهتر که دروغ بگی

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه
2738

توبه کن و  دیگ تکرار نکن .. عذاب وجدانم نمیخواد گلم 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

لیوان خودته بابا اصلا بزن هزار تیکش کن

ولی چقدر براش مهم بوده 

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

همینطور رو حرفت پافشاری کن اگه هم حرفش درازا کشید بگووو من بخاطر ی لیوان بیام دروغ بگم دیگه دروغتو گفتی باراستگویت بدترش نکن

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2706