2737
2739
عنوان

دوستى با جنس مخالف

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يعنى دوستى قبل ازدواجم خوب نيست؟پس چجورى آشنا ميشن باهم؟

ببین پسرای الن فقط پی هوسن ... دخترارم ب بازی میگیرن .نمیدونم سنت جقدره ولی این نوجوونا و کم سن و سالا  همشون همینن ... 

ولی کلا ب ضررته ... بعد اگ ازدواج نشه غصه میخوری و بعدتر از با کس دیگ ازدواج کنی شاید فک کنی ک شاید با دوستت خوشبخ میشدی در حالیکه صدای دوقل از دور خوش است ...

از من میشنوی نرو سمت پسر جماعت ...اجازه نده بیان سمتت کلا ... ی عکس برات میفرسم ببینی 

2728

عزیزم دوستی با آشنایی زمین تا آسمون فرقشه

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

اگه سن شما زیر 25 سال هست فعلا صبر کنید بعد که به 25 رسیدین در فکر آشنایی و دوستی با یه مرد درست و حسابی ( نه پسر) باشین

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
2740
مرسى از عكس و متن قشنگت😍

✍💎

بلدی
من را همینطور که هستم
دوست بداری؟
همینقدر آتش پاره و جیغ جیغو
همینقدر شیطان
همینقدر گستاخ و حاضر جواب
بلدی
همین"مــن" را دوست بداری...؟
بدون اینکه بخواهی تغیــیرش بدهی...؟
همین منِ فرفریِ گاهی شلخته را....
همین دختری که گاهی ریملش زیر چشمش میریزد
گاهی موهایش پریشان میشود
گاهی قلدر میشود
و یادش میرود دختـر است
اصلا بگو ببینم
میشود دوستش داشت
این "من"ِ دیوانه را
که گاهی صدایِ خنده اش گوشِ فلک را کر میکند
بلدی
وقتی بلند میخندد
پا به پایش بخندی؟
و نگـویی"هیـس زشته"؟
بلدی
کلِ شهر را کنارش قدم بزنی و
نگویی"خسته شدم"
بلدی
بلدی دوست داشتن را اصلا؟
بلدی وقت هایی که گریه میکند
چطور بغلش کنی؟
یا یکهو
وسط هیاهویِ جمعیت
روسری اش را کنار بزنی
و درِ گوشش بگویی
"دوستت دارم"؟
بلدی، تو بلدی من را همین طور که هستم دوست داشته باشی و من عاشق این مردانگی تو هستم ❤️

🌺🍂🌺

اگه سن شما زیر 25 سال هست فعلا صبر کنید بعد که به 25 رسیدین در فکر آشنایی و دوستی با یه مرد درست و ح ...

متوجه نشدم یعنی چی مرد نه پسر

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
متوجه نشدم یعنی چی مرد نه پسر

منظورم به لحاظ درک و شعور و عقل بود .. بنظرم ازدواج با یه پسر زیر 25 سال ریسک زیادی داره

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
يعنى دوستى قبل ازدواجم خوب نيست؟پس چجورى آشنا ميشن باهم؟

میان خواستگاری کوچیک مثلا شما با مامانتون ایشونم با مامان یا خواهرش برین یه کافه  بعد دو سه ماه  تنها باهم برینمیرن بیاین مشاوره رستوران...بعد تصمیم بگیر

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2706