2733
2734
عنوان

ثروتمند شدن از راه بورس؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2275 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان به این سبدگردانا چطور میشه اعتماد کرد

راستش من از هر کسی که وارد بوده پرسیدم گفتن بهترین راه برای سرمایه گزاری در بورس اینه که خود آدم خوب یاد بگیره و خودش سهم بخره 

2728
راستش من از هر کسی که وارد بوده پرسیدم گفتن بهترین راه برای سرمایه گزاری در بورس اینه که خود آدم خوب ...

خب من الان یه مقدار پول داشتم میخواستم سرمایه گذاری کنم تا خودم بیام یاد بگیرم قطعا زمان زیادی میبره

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین
خب من الان یه مقدار پول داشتم میخواستم سرمایه گذاری کنم تا خودم بیام یاد بگیرم قطعا زمان زیادی میبره

بله درسته البته خوده منم بلد نیستم و به برادرم میدم برام بخره ولی به صورت انلاین هم میشه یاد گرفت و البته کمی هزینه میبره ولی دیگه درواقع خودتون ماهی گیری رو یاد گرفتین و اینطور بهتره

بله درسته البته خوده منم بلد نیستم و به برادرم میدم برام بخره ولی به صورت انلاین هم میشه یاد گرفت و ...

اره میخواستم اگه میشه بدم کسی خرید و فروش کنه و در عین حال اموزششو شروع کنم

اره میخواستم اگه میشه بدم کسی خرید و فروش کنه و در عین حال اموزششو شروع کنم

بله درسته برای کارگزار ها باید بیشتر تحقیق کنید و کاملا اطمینان داشته باشید و اموزش که خودتون ببینید هم به صورت انلاین فکر کنم بیشتر از یک ماه طول نکشه اگه خواستین خودتون سرمایه گزاری کنید حتما اول از مقدار کم شروع کنید

2738
سی زده میلیون خیلی کمه دربهترین حالت درسال هزاردرصدبده میشه صدوسی ویک میلیون

ببخشید شما در بورس فعالیت دارید؟ میشه بگید چه مدت زمان طول میکشه حدودا؟

نمیدونم کی میلیاردی میشه ولی سهم خوب بخری ممکنه تو چهارماه چهار پنج برابر بشه

ببخشید شما در بورس فعالیت میکنید؟ درواقع حدودا میتونید بگید کی امکانپذیره؟

بله درسته برای کارگزار ها باید بیشتر تحقیق کنید و کاملا اطمینان داشته باشید و اموزش که خودتون ببینید ...

یک ماه...چقد کم...به نظرم یه ماه خیلی فرمالیتس...شاید اموزشش تموم شه اما حرفه ای شدن زمان میبره

ببخشید شما در بورس فعالیت دارید؟ میشه بگید چه مدت زمان طول میکشه حدودا؟

من حدودهف ماهه که توبورسم ازخیلی کم شروع کردم کم کم پولی بدست اوردم تزریق کردم به بورس.الان دوبرابرکل سرمایم پول دارم اگه بورس همینجوری بمونه ودلارنیادپایین وخیلی چیزای دیگه ثابت بمونه وروبه رشدباشه پونزده میلیون درسال اگه هفت برابربشه میشه صدمیلیون حدوداهف هشت سال دیگه به یه میلیاردمیرسه😆😆

یک ماه...چقد کم...به نظرم یه ماه خیلی فرمالیتس...شاید اموزشش تموم شه اما حرفه ای شدن زمان میبره

بله درسته برای همین گفتم که بهتره از کم شروع کنید البته خودم هم قصد دارم که اموزش رو ببینم ولی چون ریسکش بالا هست فعلا به برادرم میدم برام بخره ولی یه مسئله ای هست که تا خودتون بالاخره شروع نکنید کامل حرفه ای نمیشید

2706