2737
2739
عنوان

همسایمون داره جیغ می‌کشه از صبح

1165 بازدید | 30 پست

دلم آشوب شد چهار تا بچه بودن دو تا دختر دو تا پسر  یکیشون عقب مونده بود بچه های سر به راهی هم بودن ....امروز دیدم همشون جیغ میزنن فهمیدم یکی از پسرا که سالمه فوت کرده 😪هم بازی بچگیم بود چقد دلم سوخت مامانش جیغ میزد کشتنش کشتنش نمی‌دونم چطور فوت کرده الآنم حجله زدن براش 😞 حالم خیلی بده پسر عقب موندهه اسمش ممده داره داد میزنه داداش  داداش 😓. خدایا چرا

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آخه چقدر این روزا خبر بد میشنوم

چند وقت پیش شنیدم خانواده ای بعد از ۱۴ سال بچه دار شدن و خدا بهشون دو تا دختر داد که یکیشون نابینا بود و کلی هم براش هزینه کردن حدود دو هفته پیش بر اثر تصادف هر دوتاشون فوت کردن😭😭😭😭😭

خیلی سخته پیاممو دیدین برای آرامش خانوادشون صلوات بفرستین😭❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
آخه چقدر این روزا خبر بد میشنوم چند وقت پیش شنیدم خانواده ای بعد از ۱۴ سال بچه دار شدن و خدا بهشون ...

الهی من همه تن و بدنم داره می لرزه

الهی من همه تن و بدنم داره می لرزه

فقط می تونیم براشون دعا کنیم😥❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

چند روز پیشم همسایه ما فوت کرد سالم سالم بودا دیروزش دیده بودمش میگفت میخندید 

بیچاره خواهرش چقدر جیغ و داد میزد که من بی کس شدم بی خواهر شدم 

خیلی بد بود ساعت 3 4 صبح بود از صداشون از خواب پریدم اول فکر کردم دعوا شده ولی بعد دیگه امبولانس و پلیس اومد و.... 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
چند روز پیشم همسایه ما فوت کرد سالم سالم بودا دیروزش دیده بودمش میگفت میخندید   بیچاره خو ...

الهی ...خیلی بده مخصوصا تو این روزا خبر بد شنیدن 😭

😣😣😣 خدا بیامرزتش 😔

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
2706