2737
2734
یکم فحشم بدین پاشم برم خودمو درست کن والا اصلا حس ندارم شوهرم از ۷ تا ۸ سرکاره حتی جمعه ها بعدم که م ...

توخودت خوشکل کن شام نخورده حسابت میرسه

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

این جن هست یا دختر ؟؟؟    

میترسم از این دخترها

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم😑 نمیپوشم اصلا😒

بیرون خونه نباید پوشید 

اما برعکسه فکر کنم

دخترها هرچی لباس تنگ و نیمه پوشیده هست بیرون میپوشند !

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
2728

موهاتو خوشكل رنك كن(ببخشيد من كيبوردم عربيه) به موهات برس بدنتو تميز نكهدار ،لباس مرتب تنت كن ،روزي دوبار مسواك بزن نظافتتو رعايت كن،كتابم بخون زبانتم بلد باش با عشششق كار خونتو انجام بده و مطالب مفيد ياد بكير مثلن رمان خارجي بخون آهنكهايرخارجي  مختلف كوش كن با معني،نميدونم متوجه ميشي يا نه منظورم اينه كه آدم نبايد خودشو محدود كنه به دنيا اومديم كه كلي مطلب بفهميم و درك كنيم،با كلاس بودن صرفا ظاهري نيست مثلن بد دهن نباش خوش اخلاق و اجتماعي بودن و مهربون بودن نشانه با كلاسيه🌹فكر كنم خيلي اظهار نظر كردم😜

فعلا که شانس داره😏

چرا ؟

2738
بنز داره  خونه بالاشهر

شانس که داره از بابت داشتن بابای پولدار  نه چهره

شاید هم خودش چره شو داغون کرده

واقعا این چهره ها مصنوعی اند و حس بدیه

ی جوریه

حس میکنم اصلا کلمه ی مادر بهشون نمیخوره

مثل هشت هسته ها میمونند

جنیفر لوپز کنار این افراد میخوره مریم مقدس تر باشه

موهاتو خوشكل رنك كن(ببخشيد من كيبوردم عربيه) به موهات برس بدنتو تميز نكهدار ،لباس مرتب تنت كن ،روزي ...

مودب بودن و احساسات دخترونه داشتن تاثیر گذار هست

و بوی خوب 

البته مردها چون بصری هستند با پوشش بیشتر حل میشه اما از موارد بالا و مواردی که شما گفتید نباید غافل شد

مردها بصری اند و دخترها سمعی 

اما به این معنی نیست که دختر از لحاظ سمعی بودن شوهرشون را جذب نکنند  مردها هم به ظاهرشون اهمیت ندهند 

بیرون خونه نباید پوشید  اما برعکسه فکر کنم دخترها هرچی لباس تنگ و نیمه پوشیده هست بیرون میپوش ...

گفتم که من نمیپوشم ولی خیلیا رو دیدم که میپوشن.

جمع دخترها هم نمیشه.ادم خوب و بد همه جا هست.

2706