2737
2739
گفتم که من نمیپوشم ولی خیلیا رو دیدم که میپوشن. جمع دخترها هم نمیشه.ادم خوب و بد همه جا هست.

بله جمع نباید میبستم ، ببخشید ، حواسم نبود  

خوبه  دهه هشتادی هستید اما این لباس ها را نمیپوشید   

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مودب بودن و احساسات دخترونه داشتن تاثیر گذار هست و بوی خوب  البته مردها چون بص ...

بله درست ميكين ولي من به مردها كاري ندارم كلن دارم باكلاس بودن رو ميكم در كل طرز فكر روي ظاهر آدم تاثير داره.

مودب بودن و احساسات دخترونه داشتن تاثیر گذار هست و بوی خوب  البته مردها چون بص ...

من آدمايي رو دور و برم ديدم كه ظاهر خيلي شيكي دارن   همش برند ميبوشن اما حالم از رفتارشون بهم ميخوره ،فقط به اين موضوعات سطحي توجه دارن كل زندكيشون همينه،برعكس آدماي با كلاسي رو ديدم كه ظاهر ساده و مرتبي داشتن و صحبت كردنشون آدمو جذب ميكنه،به نظر من كلاس بيشتر به طرز فكر آدماس منظور شما خوش لباس بودنه

2731
من آدمايي رو دور و برم ديدم كه ظاهر خيلي شيكي دارن   همش برند ميبوشن اما حالم از رفتارشون بهم م ...

بله درسته

منظور من این هست هر دوتا خوب باشه هم لباس و هم رفتار 

در مورد پوشش هم

به شخصه برند نمیپوشم ( البته پولشو ندارم    ) اما کلا اهل این کارها نیستم 

دیدم بعضی ها براشون مهمه فقط برند بپوشند حتی اگه ی لباس و یا پوشش دیگه قشنگ تر باشه

منظور لباس ساده و با کلاس هست ( هم مرد و هم زن )

اتفاقا خیلی به رفتار و طرز فکر توجه میکنم و حتی اگه طرف بهترین باشه از لحاظ ظاهری و این مورد را نداشته باشه طرفدارش نیستم

به شخصه از خییلی سلبریتی ها خوشم نمیاد

اما مثلا از دیوید بکهام خوشم میاد . چون خانواده دوست هست و از ثروت و تیپ خودش جهت عیاشی استفاده نمیکنه و هول نیست 

این مدلی منظور بود

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم