2737
2734

خانوما شما ک تجربه دارین 

بگین مردا تز چه چیزایی بدشون میاد

چرا از گیر دادن خوششون نمیادد

چرا وقتی زیاد نزدیک میشین فاصله میگیرن

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه نصیحت از من قبول کنید بزارید شوهرتون فکر کنه رییس اونه بعد ریاست کنید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

شوهر من از بداخلاقی و دروغ بدش میاد

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

بی احترامی . عدم اعتماد .تحقیر کردن. زیاد ب پروپاشون بپیچی. بجاشون بخای تصمیم بگیری . نزاری مدیر خونه باشن

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2738

چون مردها توی مشکل ب غار تنهایی شون پناه میبرن و ساکت میشن . گیر دادن تو اینجور مواقع اعصابشونو بهم میریزه.مردها دنبال حل مسئله هستن راه حل شما اون لحظه کار رو خرابتر میکنه

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......

عزیزم چ مرد چ زن از کسی ک بش وابسته بشه خوشش نمیاد . قانونه طبیعته. وابستگی از حس نیاز  میاد. حس نیاز یه جور ضعفه! حسودی هم همینطور ک اینا همش میشه گیر دادن! حسادت حس ضعفه. اگه ادمی هستین ک وابسته شدین ب کسی  روی عزت نفس خودتون کار کنین. خودتون رو از هرکسی بیشتر دوست داشته باشین. این باعث میشه روابطتتون بمونه. وگرنه وابسته هرکسی شدی از دستش میدی

2706