2733
2734
عنوان

مامانی نی نی دار کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 22 پست

شکمش رو اروم به صورت ساعتگرد،ماساژ بده(میتونی روغن بدن و.. هم بزنی که اذیت نشه)،کمک میکنه که حرکت روده هاش بیشتر بشه و یبوست نداشته باشه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چهل روزشه اشکال نداره اینا بدمش

نه چه اشکالی.من از دکتر متخصص اطفال ک پسرمو بردم پرسیدم میشه بدمش گف آره عیبی نداره.

قرار نیس ک یه فنجون بدی .در حد ته استکانی یا همون چند قاشق چایخوری که درد شکمش آروم بشه و روده هاش بکار بیفتن

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2731
وقتی بهش نمیدم شیر خودمو بالا میاره    

عه آخی چ شرایط بدی

کاش برید دکتر 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
نه چه اشکالی.من از دکتر متخصص اطفال ک پسرمو بردم پرسیدم میشه بدمش گف آره عیبی نداره. قرار نیس ک یه ...

شمام بچتون یبوست میشد 

تا کی ادامه داره این مشکلات نمیشه که کلا بخواد اینجور باشه سخته

💖

یه شربت گیاهی هم هست اسمش کامی وی هست خیلی خوبه هر روز بده هیچ عوارضی هم نداره.برا نوزاد زیر یکماه هم تجویز میشه. خوشمزه هم هست تلخ نیس.تو ترکیباتش همین ترنجبین و فک کنم زیره داره

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
شمام بچتون یبوست میشد  تا کی ادامه داره این مشکلات نمیشه که کلا بخواد اینجور باشه سخته

آره منم دیر ب دیر شکمش کار میکرد.ولی معمولی بود.تا اینکه سر غذا خوردن افتاد گاهی خشک میشد تا الانم که 2سال و نیمشه اکثرا یبوستیه😣با اینکه میوه و سبزیحات و اینا میدمش بازم خشکه شربت گیاهی انجیر هم براش گرفتم نمیخوره .

2740