2726
عنوان

مامانی نی نی دار کمک

114 بازدید | 22 پست

نوزادم به خاطر رفلاکس که داره بهش شیر خشک ببلاک ای آر میدم بعد از شیر خودم موقع پی پی کردن خیلی به خودش میپیچه و کلی گریه میکنه و درد میکشه دیر به دیرم دست شویی میکنه چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید اگه تجربه دارید دلم برا نی نیم کبابه از بس گریه میکنه     دکترم بردمش بهش شیافت داده اونم که میذارم بدتر فقط درد میکشه  

💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهداشت واسه یبوست پسر داییم این شیرخشکو داده بود علتی ک ب خودش میپیچه احتمالا اینه 

بعد ی چیز دیگه اینکه شیرخشک پسرداییم تلخ بود نمیخورد شما مزه کردی؟شیرینه؟نی نیت دوس داره؟

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
بهداشت واسه یبوست پسر داییم این شیرخشکو داده بود علتی ک ب خودش میپیچه احتمالا اینه  بعد ی چیز ...

نه با شیرش مشکل نداره مزشم شیرینه نمیتونه دست شویی کنه 

بهداشت برا یبوست اینو داده بوده ببلاک ای ار که شکم بچه من سفت کرده

💖
نه با شیرش مشکل نداره مزشم شیرینه نمیتونه دست شویی کنه  بهداشت برا یبوست اینو داده بوده ببلاک ...

شاید ب نی نی شما نمیسازه عوضش کنین طفلی اذیت میشه

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2706