2737
2734
عنوان

چرا منو دوس نداره؟؟؟؟؟

227 بازدید | 13 پست

دوستم خانم خودمم خانم ...چند سال باهاش رفیقم خیلی دوسش دارم هرکاری خواسته تو این چندسال حتی یبار هم نه نگفتم .و با جون و دلم انجام دادم 

ولی اون یکی از رفیقای دیگشو خیلی دوس داره 

حس میکنم منو دوس ندارع بخدا ضایع میشم اون روز چقدر دلم براش تنگ شده تو خیابون دیدمش با یکی از دوستاش ( دختر ) قرار داشت ...بعد منم تو خیابون ک دیدمش دیگه باهاش رفتم سرقرار و اینا چون دلم تنگ شده بود میخواستم خودمم باهاش حرف بزنم ولی اون اصلا تحویلم نگرفت و حتی باهام حرفم نزد فقط با اون دوستش حرف زد دلم شکست پاشدم رفتم دیگه داشت غرورم می‌شکست از جمعشون رفتم .. الانم بهش میگم پیام میدم دلم برات تنگ شده چیکار کنم میگه هیچی ...دیشب بهش میگفتم اون رفیقتو بیشتر دوس داری میگه گمشو ....خب منم دلم میکشننه چرا منی که اینقدر دوسش دارم دلم براش تنگ میشه رو دوست نداره ⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩منم آدمم خب 😭😭

سعی کن نه با رفیقت بلکه تو همه ارتباطات زندگیت مهرطلبی رو کنار بگذاری...

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مگه زوره :/ نمیخوادت هیچ وقت اجازه نده کسی ب غرور و شخصیتت با رفتارش توهین کنه حتی اگه از خون و گوشت خودته این ک یک غریبس

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 🍿💪

عزيزم چرا اينقد خودتو كوچيك ميكنى 

هيچوقت به كسى التماس نكن كه دوست داشته باشه و ديگه هم اصلا بهش پيام نده

يه جا خوندم ميگفت حتى اگه فرشته هم باشى باز يكى هست كه از صداى بال زدنت خوشش نمياد پس واست مهم نباشه

واست جنگيدم اما تو خواب بودى:/🔥
عزيزم چرا اينقد خودتو كوچيك ميكنى  هيچوقت به كسى التماس نكن كه دوست داشته باشه و ديگه هم اصلا ...

خب دلم خیلی براش تنک شده بی‌قرارم چطور پیام ندم 😭😭انتظار داشتم در جواب اینکه گفتم دلم برات تنگ شده چیکار کنم بگم فردا بیا پیشم ولی میگه هیچی 😭😭😭😭چرا اون دلش تنگ نمیشه برام ؟ چرااااااااا😭😭😭😭

خب دلم خیلی براش تنک شده بی‌قرارم چطور پیام ندم 😭😭انتظار داشتم در جواب اینکه گفتم دلم برات تنگ شده ...

عزيزم يه ذره واسه خودت ارزش قائل باش 

واسه كسى كه نميخواد بات باشه آرزوى موفقيت كن و بيخيالش شو ديگه  واست مهم نباشه

منم رفيق صميميم (كسى كه بهترين روزارو كنار هم داشتيم كسى كه واسه هم ميمرديم)يه دفعه رنگ عوض كرد و هى ازم فاصله ميگرفت و توى اينستا هم آنفالوم كرد 

منم اولاش تعجب كردم و هى دليلشو ازش ميپرسيدم و مث اسكلا هى بهش ميگفتم بيا مث قبل بشيم اما بعدش فهميدم كه چقدر در حق خودم دارم ظلم ميكنم و خودمو بى ارزش نشون ميدم 

منم شمارشو پاك كردم ديگه بهش فكرم نكردم و به زندگيم ادامه دادم

واست جنگيدم اما تو خواب بودى:/🔥
خب دلم خیلی براش تنک شده بی‌قرارم چطور پیام ندم 😭😭انتظار داشتم در جواب اینکه گفتم دلم برات تنگ شده ...

گرایش به همجنس اصلا خوب نیست عزیزم بررسی کن این قضیه رو 

دوستان گل تاپیکای جنجالی رفتید منم تگ کنید 😄 مرسی عشقولیا 🥰