2733
2739
عنوان

واقعا خسته شدم از تیکه انداختنای شوهرم......

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 33 پست
پس مشکل چیه؟ کسی حرفی بهش نزده؟

کلا مادرش فضول هست یه بار اومده خونمون شوهرم داشت ظرف میشست گفت ووووای ظرفام نمیشوری گفتم نه زیاد باشه نمیشورم کثافت یادش داد از فرداش شوهرم نشست

پسرم دنیامه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم استراحت مطلقم 

خیلی شرایط سختیه 

اول از همه آدم خودش روحی بهم می ریزه 

دیگه چ برسه کسی چیزی به آدم بگه

من ک چون همش درازم دوست ندارم جایی برم 

حس سربار بودن دارم 

همش باهاش حرف بزن تجربیات نت و نی نی سایت بخون بدونه خیلیا مثل خودتن فقط تو نیستی ک اینجوری هستی

2731
منم استراحت مطلقم  خیلی شرایط سختیه  اول از همه آدم خودش روحی بهم می ریزه  دیگه چ ...

همین دیگه من خودم داغونم کلافم رفتارا و تیکه های شوهرمم باید تحمل کنم داغون شدم به خدا من لک میببنم بدم میاد به کسی بگم حالم بد میشه فقط به شوهرم میگم میره با خواهرشو مادرشم میگه خستم کرده با رفتاراش

پسرم دنیامه❤
2738

منم باردار بودم لک میشدم شوهرم بهم اهمیت نمیداد.

خلاصه دور از جون هفته ۵ سقط شد .الان بعد از یکسال اقدام کردم حالا معلوم نیس باردارم یا نه  ازهمون هفته ای ک اقدام کردیم همش سفارش میده کار نکن،راه نرو،چیز سنگین بلند نکن😁دیگه میترسه

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
چقد بعضی مردا نامردن☹ خانوادت هیچی بش نمیگن داداش داری؟؟

نه والا مامانم یه ادم بی زبونیه دومی نداره مادر شوهرم منو قورت میده سر کوچیک ترین چیزی ولی مامانم بدترین رفتار شوهرمم میبینه بلد نیست حرف بزنه بابامم فوت شده برادر ندارم

پسرم دنیامه❤
2706