2737
2734
عنوان

پشیمونم از گناهام 😭

1220 بازدید | 31 پست

سلام .من یه گناه خیلی بزرگ انجام دادم 😔(به مدت شیش سال)

گناه من حق الله حساب میشه 

من از ته دل توبه کردم و پشیمونم و دیگه این کارو انجام نمیدم و میخوام جبران کنم کارمو

اما تو روایات خوندم که أین گناه رو هر کس انجام بده قطعا مستحق عذابه و...

من واقعا نمیتونم و خجالت میکشم از خدا چیزی بخوام چون میگم تو به حرفش عمل نکردی بعد چطور میتونی ازش درخواست داشته باشی 

خدا واقعاا گناه مون رو میبخشه؟

اگه در حال جبران باشیم و بمیریم اون عذاب رو میبینیم نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گناهت چیه؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2738

حق الناس بخشیده نمیشه خدا بزرگتر از این حرفاس نگران نباش شما ک توبه کردی و دیگه انجامش نمیدی

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

گناهتو حدس زدم 

ولی قضاوت نمیکنم عزیزم

اگع از ته دلت پشیمون باشی و دیگع نری سراغ اون کار مطمئن باش خداباروی باز قبولت میکنع 

﷽ __بِسمِ رَبِّ چشمهایَش  ❤۹۹/۹/۹ 
2706