2733
2739
عنوان

عروسمون ۴۲ سالشه حاملست..😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1969 بازدید | 110 پست
انشاالله که میشه بخدا ما دورو برمون زیاد داریم.داداش زنداییم اون خانومش حامله نمیشد اون خیلی پولدار ...

ان شاء الله

ان شاء الله

ان شاء الله

ان شاء الله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ظاهرم لبخند میزنم اما دراوج لبخند بغض واشک خفم میکنه صدام میلرز

باورمیکنی بعدازشش سال نازایی الان اعتقادپیداکردم این مشکلاتمون ظاهرامره وخداوند نمیخادبچه ای بیادباورکن

2728
اینهمه دخترای سن بالا ای وی اف میکنن با سن های بالاتر  همه هم مثبت  چندساله اقدامی  ...

یه مدت خیلی پرروشده بودمیگفت مشکل تویی چون آزمایشگاهها عادی جواب آزمایششون دقیق نیست ازوقتی رفتیم رویان متوجه شد هردومشکل داریم 

باورمیکنی بعدازشش سال نازایی الان اعتقادپیداکردم این مشکلاتمون ظاهرامره وخداوند نمیخادبچه ای بیادباو ...

اصلا مشکلی نداری واقعا ...الان ۳۷سالته 

۶سال قبل ۳۱سالت بوده

عجیبه 

من فقط استرس دارم که قرار این ۹ماه من زجر بکشم 

ناراحت نشو این قانونه ..منم دورو بریام همه سومی رودارن حامله میشن من نمیشم خدااستاد زجردادنه کاریش ن ...

☹😕

🤭نمدونم چه حکمتیه هروقت میام سایت،این تیکه شعر مدام تو ذهنم اکو میشه:سرزمییییینِ عجایب،کی غایبه کی حاضر😑😂
2740
یه مدت خیلی پرروشده بودمیگفت مشکل تویی چون آزمایشگاهها عادی جواب آزمایششون دقیق نیست ازوقتی رفتیم رو ...

مشکل اونم هست ؟دراصل مشکل کیه؟

ایشالا بزودی معجزه خدا شامل حالت بشه اما بهتر شد که کمی شوهرتم ضعیف باشه وگرنه خسته میشد 

ما یکی از فامیلامون بعد ۱۸ سال بچه دار شدن بدون هیچ درمانی.ایشالا شماهم مامان میشی

با افتخار یه دورگه کورد و ترک😌ی چیزی ک همیشه بهش افتخار میکنم اینه ک تا حالا هیچ موجود مذکری رو تو زندگیم راه ندادم😉ب نظرم قشنگ تر از این نیست ک اولین عشق ی دختر باشی😌تاپیکای ترسناک منو تگ کنید🙏
نه بابا ظاهرخودتو حفظ کن ..من ظاهرموخیلیییی حفظ میکنم چون اونها که دلسوزت نیستن 

طوری شدم اگر جاریم رو ببینم انگار دشمنم رو دیدم عضله قلبم از شدت حسرت میگیره 😭دست خودمم نیست کاش خدا ارومم کنه

طوری شدم اگر جاریم رو ببینم انگار دشمنم رو دیدم عضله قلبم از شدت حسرت میگیره 😭دست خودمم نیست کاش خد ...

هیچ کاری نمیتونی بکنی ...ازمن به تونصیحت ...تازه بزاردنیابیاد عکسشو خانواده همسرت بزارن توی اینستاوووو...واسه همین میگم بیخیالش بسپاربخدا

2706