2737
2734
عنوان

عروسمون ۴۲ سالشه حاملست..😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1969 بازدید | 110 پست
میبینی دوستم هرکی حسرت یچی ک نداره رو داره... شما شوهر داری من هرکاری میکنم ازدواجم نمیگیره همش بهم ...

بله زن داداشم هم خیلی مشکل داره میدونم.. ولی دلم آروم نمیشه😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای خدا... از ته ته قلبم دعا میکنم انشالله صحیح و سالم به دنیا بیاد.. بدون هیچ مشکلی🙏🙏

فدات بشم... منم دعا میکنم انشاالله خداوند فرزند صالح و سالم بهت بده ❤

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
واست آرزو میکنم روی دستگیره  یخچالت یک دست بچگونه ،لکِ مربای توت فرنگی انداخته باشه❤

😍😍😍😍ای جانم چه حس قشنگی تو جمله ت بود❤❤❤

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2738

هرچی بهش فکرکنی بدتره. استرس بدترین چیزه واسه بارداری. بیخیال باش و باانگیزه اقدام کن

الهی و ربی من لی غیرک. کسی چه می داند شاید قلب قرآن، سوره "یاسین" همان "یا حسین" است که بی سر شده است...!علامه طباطبایی

انشالله بزودی بچه خوشگت رو بغل میگیری ..بعضی بچه ها خیلی خوش قدم هستن حتما بچه زنداداشتم خوش قدمه و بعد اون بچه تو بدنیا میاد دوست هم میشن😍

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
آمین

عزیزم مبارکه😍انشالله به حق حضرت علي دامنتون سبزمیشه یه ني ني خوشگل وسالم میادبغلت،یه دوستي میگفت براي بچه دارشدن روز اول ماه محرم روزه بگیري محرم سال بعد ني ني نازت بغلته😍میگفتن خییییلیا جواب گرفتن همیشه قشنگترین بارون از سیاه ترین ابرمیباره دورت بگردم امیدوارم تاپیك بعدیت بااین عنوان باشه که باردارم و خیلي شوکه شدم 😍🤩

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

مطمعن باش توام میشی 

منم سه سال افدام بودم 

بخدا انقد همه تو این سه سال حامله شدن 

سراغ هرکیو میگرفتم حامله بود 

حتی ناخواسته 

چهار نفر واسه بچه سوم حامله ب بودن اونوقت من همش حسرت میخوردم 

خداروشکر بعد از کلی دوا دکتر منم حامله شدم اما الان دیکه هیچ حامله ای تو فامیل نیس 😐

2706