2737
2734
عنوان

اقدامی های مرداد و شهریور ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 21855 بازدید | 2284 پست
سلام عزیزم..ممنون از احوالپرسی شما کاش واقعا بشه همه بدون استرس و بافکر رها اقدام کنن،، استرس او ...

اره منم مثل شما بودم چون‌تو خانوادم هم مادرم ماه اول باردار شده بود هم خواهرام

ولی خدا حتما صلاح ندونسته

ما فقط امروزمونو میبینم اون‌ بعد هارو میبینه و خوبیمونو میخواد

سلام بچه ها خوبین؟ من این ماه هیچ اقدامی نداشتم اینقدر راحت پریود شدم اونم چی ۲۸ روزه منی که همش&nb ...

سلام

ممنون چقدر زندگی بی استرس خوبه 

دقیقا من بارداری اولم که منجر به سقط شد دقیقا زمانی باردار شدم که بیخیال بودم ولی بعدش باز فکر و خیال من رو تنها نذاشت البته نباید منکر این شد رسیدن به هر ‌چیزی کمی سختی و صبر نیاز داره 

ما برای اینکه مادر خوبی بشیم شاید الان فرصت خوبیه برای تمرین صبر

کمی کتاب بخونیم حتی شده در مورد تربیت درست بچه

کمی کلاس بریم یا الان که قرنطینه توی خونه ی چیز جدید یاد بگیریم حتی شده ی رقص جدید

روحیه خودمون رو عوض کنیم

فکر و خیال رو کنار بذاریم سخته درست قبول ولی سرمون رو گرم کنیم با رژیم گرفتن رقصیدن آشپزی شیرینی پختن کتاب خوندن اینا حداقل کار و کمکی که میتونیم در حق خودمون انجام بدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم..ممنون از احوالپرسی شما کاش واقعا بشه همه بدون استرس و بافکر رها اقدام کنن،، استرس او ...

ایشالله خدا به دلامون آرمش و به قلبمون ایمان و به تنم سلامتی و اگر به صلاحه فرزند سالم عطا کنه آمین🙏🙏

2728
2738
سلام عزیزای دل خوبین؟؟؟؟چه خبرا دوستان؟؟؟چه میکنین؟؟دلم براتون تنگ شده خیلی😍🥰

سلام آدرینا جون

خداروشکر خوبم

فقط کمی حس پریودی دارم تقریبا ی هفته دیگه موعدشه

قرص دوفاستون مصرف میکنم

سلام عزیزای دل خوبین؟؟؟؟چه خبرا دوستان؟؟؟چه میکنین؟؟دلم براتون تنگ شده خیلی😍🥰

سلام آدرینا جون خوبی عزیزم ، همه چی روبراهه ایشالله🌸

منم خوبم منم دلتنگت بودم .

از @نیکااااااان74   خبری نیست!

منم امروز ۵ سیکلم هست خیلی ماه خوب و بی اقدام و بی دغدغه ای رو خداروشکر سپری کردم 😍

سلام آدرینا جون خوبی عزیزم ، همه چی روبراهه ایشالله🌸 منم خوبم منم دلتنگت بودم . از @نیکااااااان7 ...

چه قدر عالی عزیزم،با انرژی و انگیزه میری پیشه به سوی اقدام 😊😊 و من هم در این مسیر کنارتم.

@نیکااااااان74   اره از نیکان خبری نیست فکر کنم باید دیگه رفته باشه برای سونوی قلب بچه،انشالله حال هر دو خوب باشه

2706