2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیشنهاد میکنم ظرف خودت و خودشو بشوری احترامت حفظ میشع

آخه خیلی زشته یه لحظه تصورشم جالب نیست ینی کمر آدم میشکنه یه دوتا ظرف پدزشوهر مادر شوهرم بشوریم؟ 

تصور کن عروس خودتون بیادخونتون ظرف پدرشوهر مادرشوهرو نشوره فقط ظرف خودشو شوهرشو ببره بشوره بازم میومدی تاپیک میزدی عروس بیشعورمون فقط ظرفای خودشونو شست 

🎉🎉🎉🎉

اگه منو همسرم اونجا باشيم فقط كه هيچي نميذاره كاري كنم

ولي اگه همزمان با ما مهمون باشه توو پذيرايي و چاي اوردن كمك ميكنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
مادر شوهرم و خواهر شوهرام بقیه رو میشوزن من وقتی غذا خودم و سوهرم تموم میشه اونا هنوز دارن میخورن&nb ...

ب نظرم خیلی زشته وقتی بقیه نشستند دارن غذا میخورن شما ظرفتونو جمع کنید ببری بشوری یجور بی حرمتی حساب میشه😐🙄

منم بخوام کار کنم مادر شوهرم نمیزاره ولی ظرف خودم و شوهرم رو میشورم..احترام ادم حفظ میشه 

اینجوری که قشنگ نیس.حسش بد ایجاد میشه. که فقط ظرف خودتون رو بشورین. کلا نشورین بهتره که. 

من درحد جمع کردن پهن کردن کارمیکردم اما مادرش گفت باید ظرفارم بشوری ، حالام کلا ظرفابامنه حتی نخورده باشمم تا پای سینگ برم تلنبار می‌کنه ک بشورم ، جاریا باشن غذادرست نمیکنم ولی خودش باشه میگه پاشو یچیزی درست کن 

2738
بنظرم نشستن سنگین تره

اره والا نشوری سنگین تری 

اخه من یبار کوچکتر بودم اینکارو کردم خونه خوارم گفت نشوری بهتره ک 😐😐😐😐

هنوز یادم مونده

خدایاتنهاامیدم تویی یه معجزه درحدخدابودنت دلم راشاد کن بایه نوازشت
منم مادرش نمیزاره هیچ کار بکنم ولی فقط ظرف خودم و شوهرم رو میشورم ک احترامم حفظ بشه

هه احترام به اينا باشه بايد بزاري دم در اين احترامو

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
مادر شوهرم و خواهر شوهرام بقیه رو میشوزن من وقتی غذا خودم و سوهرم تموم میشه اونا هنوز دارن میخورن&nb ...

خیلی کارت زشته هر از گاهی بشور ،همرو باهم با خواهرشوهرت بشورین،یعنی چه مثل این که مادرشوهرت بگه هرکس واسه حودش عذا درس کنه

2706